ExclusiveAnna Oberc o "M jak miłość". Na planie znalazła przyjaciółkę wśród gwiazd: "Wspieramy się w trudnych czasach"

Anna Oberc o "M jak miłość". Na planie znalazła przyjaciółkę wśród gwiazd: "Wspieramy się w trudnych czasach"

Anna Oberc o M jak miłość
Anna Oberc o M jak miłość

16.04.2021 11:40, aktual.: 16.04.2021 16:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

M jak Miłość to serial, który już od ponad dwóch dekad zachwyca widzów. Jest najpopularniejszą telenowelą w Polsce i cały czas gromadzi przed odbiornikami wierną grupę fanów. Na perypetiach serialowych bohaterów wychowują się już kolejne pokolenia. Swoją wielką karierę w show-biznesie dzięki produkcji rozpoczęło wiele obecnych gwiazd i zdecydowanie była to ich furtka do sławy.

Kilka lat temu do obsady dołączyła Anna Oberc, która miała do zagrania bardzo trudną postać. Wcieliła się bowiem w rolę prostytutki Sandry, która chciała skończyć z dotychczasowym życiem. Z pomocą serialowych prawników w końcu jej się to udało.

Anna Oberc o swojej roli w M jak Miłość

Chociaż mogło się wydawać, że Anna Oberc trafiła do serialu M jak Miłość jedynie na chwilę, a wątek jej bohaterki będzie kolejnym epizodem, to okazuje się, że bardzo spodobała się widzom, którzy z zapartym tchem śledzili każdy odcinek z jej udziałem.

Barwne losy serialowej Sandry pojawiają się na ekranie już od niemal trzech lat. Ania w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła co nieco o swojej pracy na planie uwielbianego przez Polaków serialu.

M jak Miłość jest czystym fenomenem. Lata lecą, 20 lat już trwa ten serial i ludzie się przyzwyczaili. On się kojarzy z fajnymi czasami, pokazuje rzeczywistość fajniejszą niż w tej chwili. Są bohaterzy, którzy są z ludźmi już od 20 lat więc śledzenie losów danych bohaterów jest intrygujące. Scenariusz jest pisany bardzo dobrze. Jest co grać. Wyzwania aktorskie są. Ja już tam jestem od prawie 3 lat i mam nadzieję, że jeszcze trochę będę państwa z serialu intrygować.

Z kim najbardziej się zaprzyjaźniła?

Moim odkryciem jest Dawid, który gra Otara. uwielbiam tego człowieka. I również Joanna Jarmołowicz, z którą się zaprzyjaźniłam, chociaż już nie gra w M jak Miłość. Od czasu do czasu się pojawia. Byłyśmy razem w gruzińskiej knajpie, podawałyśmy razem i tak nam zostało. Wspieramy się razem w trudnych czasach, dzwonimy do siebie i uśmiechamy się do siebie.
Anna Oberc i Joanna Jarmołowicz
Anna Oberc i Joanna Jarmołowicz

Czy dołączenie do tak znanej produkcji było przełomem w jej karierze?

Chyba nie. Zagrałam w Singielce w TVN-ie i to mi się wydawało, że było takim przełomem. U nas każda rola jest na swój sposób przełomowa. U nas jest tylko ten problem, że jak zrobi się jedną rolę, to potem się z nią utożsamia danego aktora. Po Singielce musiałam dwa lata odczekać, żeby odbarwnić samą siebie przed castingami. I to z tego chyba wynika. Nie czuję, żeby to był przełom.

Kogo najbardziej brakuje jej w M jak Miłość?

Aśki Jarmołowicz. Ubóstwiam tę dziewczynę, jest moją młodszą siostrą duchową. Jej mi brakuję, bo jest bardzo pozytywną wariatką, więc zawsze żeśmy się fajnie wygłupiały.

Cała rozmowa poniżej.

M jak miłość odcinek 1458 Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odcinek 1458 Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odcinek 1458, Katia (Joanna Jarmołowicz)
M jak miłość odcinek 1458, Katia (Joanna Jarmołowicz)
Anna Oberc – pokaz Ani Cichosz 2021
Anna Oberc – pokaz Ani Cichosz 2021
Anna Oberc na wernisażu Freckles Agaty Serge
Anna Oberc na wernisażu Freckles Agaty Serge
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także