Simon Price z „Hotelu Paradise” o karierze w disco-polo: „Jestem fanem Zenka Martyniuka”

Simon Price

Simon Price

Simon Price pojawił się w trzeciej edycji programu Hotel Paradise. W programie stworzył parę z Bibi, z którą dotarł aż do finału. Po powrocie do domu celebryta zajął się karierą muzyczną.

Simon Price zdobył rozpoznawalność dzięki swojemu udziałowi w programie Hotel Paradise. Pojawiając się w randkowym show, zyskał nie tylko miłość, ale także zainteresowanie fanów. Będąc na Zanzibarze, związał się z Bogusią. Zakochani niemal natychmiast wpadli sobie w oko i razem dotrwali aż do finału. Wielu fanów było przekonanych, że to właśnie ta para zwycięży całe show. Ostatecznie jednak zajęli drugie miejsce, ustępując Krystianowi i Basi.

Długo nie było wiadomo, czy Simon i Bibi po programie nadal się ze sobą spotykają. W sieci pojawiały się na ten temat różne doniesienia. Dopiero sami zainteresowani kilka dni temu wydali oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Simon opublikował je na swoim Instagramie i poinformował, że bardzo kocha Bibi. Pomimo dzielącej ich odległości i początkowych problemów cały czas są razem.

Simon Price – piosenka disco-polo

Simon Price był jedną z najsympatyczniejszych postaci, które pojawiły się w trzeciej edycji Hotelu Paradise. Szybko spotkał się z zainteresowaniem widzów, a jego podejście do Bibi urzekło fanów. Okazuje się, że po programie rozpoczął przygotowania do muzycznej kariery.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedział o teledysku, który udało mu się nagrać. Dlaczego nie ma w nim Bibi?

Bibi jest bardzo zajęta. Ja bym chciał, żeby wszyscy z HP byli w moim teledysku, ale ja byłem wtedy w Kalifornii i to tam kręciliśmy klip, więc nie było okazji, żeby kogoś zaprosić. To działo się bardzo szybko, bo wróciłem z Zanzibaru i próbowałem coś robić. Jakoś wyszło i bardzo mile to jest odebrane, ludziom się podoba. Nie wiedziałem, że ludziom się spodoba disco-polo. To było bardziej takie hobby. Ja i kolega siedzieliśmy razem, powiedział do mnie, żebyśmy zrobili numer disco-polo. Powiedziałem czemu nie. Zrobiliśmy i było fajnie.

Okazuje się, że Simon jest fanem Zenka Martyniuka:

Jestem fanem Zenka.

Lubicie muzykę disco-polo?

 


Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Hotel Paradise 3

Hotel Paradise 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×