Co się stało z Romą Gąsiorowską? Przyłapana na plaży aktorka nie wygląda najlepiej

Roma Gąsiorowska

Roma Gąsiorowska

Roma Gąsiorowska nie przestaje zaskakiwać. Gwiazda kina przeszła ostatnio sporą metamorfozę, a wszystko to na potrzeby nowej roli. Mamy zdjęcia po przemianie.

Niezłą metamorfozę przeszła ostatnio Roma Gąsiorowska, która zwykle kojarzona jest z rolami pięknych i zmysłowych kobiet. Ale tym razem nie przypomina ani zakochanej Doris z Listów do M., ani Zuli Pogorzelskiej z kultowego serialu Bodo. Na planie thrillera Rój aktorka zszokowała dziennikarzy swoim wyglądem. Uleciał z niej cały seksapil, ale to dowód na to, że gwiazda nie boi się trudnych wyzwań.

Potargane włosy, twarz spalona słońcem i podrażniona solą z morskiej wody, ubrania przypominające po prostu łachmany – relacjonuje jeden z dziennikarzy obecnych na zdjęciach.

Metamorfoza Romy Gąsiorowskiej do roli w filmie

Gąsiorowska zdecydowała się przyjąć rolę w filmie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Razem z Erykiem Lubosem i dwojgiem filmowych dzieci grają rodzinę, która odcina się od cywilizacji i zamieszkuje drewnianą chatę nad morzem. Nie mają prądu ani bieżącej wody, jedzą to, co wyhodują albo upolują. Targają nimi potężne emocje.

Dlaczego to robią i jak to się dla nich skończy, będzie można zobaczyć w kinie, obiecuję, że film nieźle widzów przestraszy i zmusi do myślenia – mówi Jastrząb Post producent filmu, Łukasz Siódmok.

Co ciekawe, film jest w połowie finansowany z pieniędzy fanów i prywatnych inwestorów, których zaciekawił scenariusz i mrożące krew w żyłach sceny filmowe. Wszystko wskazuje na to, że nie zawiodą, bo zarówno aktorzy, jak i ekipa realizacyjna pracowała tak, jakby była to produkcja hollywoodzka.

Piorunujące wrażenie robiła scenografia a dokładnie chata głównych bohaterów, łódź, ule… Gąsiorowska i Lubos przenieśli się dzięki temu jakieś 300 lat wstecz – mówi nasz korespondent.

Roma Gąsiorowska poświęciła dla tej roli prawie dwa miesiące życia, z kilkudniowymi przerwami na wizyty w Warszawie – tu ma dom, dzieci i prowadzi szkołę aktorską AktoRstudio. Żeby wczuć się w matkę, żyjącą w leśnej głuszy, przeprowadziła się do Orzechowa koło Ustki, gdzie kręcono zdjęcia do thrillera i stamtąd za pomocą internetu łączyła się ze swoimi studentami i mężem Michałem Żurawskim. Gdyby nie jego wsparcie, niewiele mogłaby zrobić.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski – historia miłości

Roma i Michał to para po prostu idealna – poznali się 18 lat temu w teatrze, ale nie zwrócili na siebie uwagi. Uczucie wybuchło dopiero na planie Londyńczyków, gdzie razem grali i było tak silne, że Michał zmienił dla Romy całe swoje życie.

Pobrali się 10 kwietnia 2010 roku i choć to smutny dzień w historii Polski, oni są szczęśliwi wraz z dwojgiem dzieci – Klemensem i Jadwigą oraz Leonem, synem Michała z poprzedniego związku.

Mam cudownego męża, który daje mi nie tylko poczucie bezpieczeństwa. Podobnie myślimy, to wspaniałe spotkać kogoś, kto myśli i mówi tak samo, często w tym samym momencie. Tak jak on jestem przekonana, że jest jedyną osobą, z którą chcę spędzić całe życie. Nic nie zniweczy naszej miłości, nigdy nie przestaniemy się kochać – twierdzi aktorka.

Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła Roma Gąsiorowska. Na plaży wyglądała bardzo niekorzystnie, co tylko świadczy o tym, jak doskonałą jest aktorką.


Roma Gąsiorowska. Plan filmu Rój

Roma Gąsiorowska. Plan filmu Rój

Roma Gąsiorowska. Plan filmu Rój

Roma Gąsiorowska. Plan filmu Rój

Roma Gąsiorowska. Plan filmu Rój

Roma Gąsiorowska. Plan filmu Rój

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×