Piasek o parach jednopłciowych w „TzG”. Po takich słowach Polsat już powinien szukać chętnych [WIDEO]

Andrzej Piaseczny o parach jednopłaciowych w Tańcu z gwiazdami

Andrzej Piaseczny o parach jednopłaciowych w Tańcu z gwiazdami

Andrzej Piaseczny o parze jednopłciowej w Tańcu z gwiazdami. Czy Polska jest gotowa na taki duet? Zobacz, co zdradziła reporterce Jastrząb Post.

12. edycja Tańca z gwiazdami dobiegła końca. Tym razem najlepszą parą okazali się Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Nie tylko kibicowali im widzowie, ale także jurorzy byli zachwyceni ich umiejętnościami. Andrzej Piaseczny jako pierwszy w wielkim finale przekazał im 10 punktów, czyli najwyższą notę, jaką tylko mógł.

Debiut Piaska w roli jurora w tanecznym show był bardzo udany. Widownia uwielbiała jego celne, często zabawne komentarze. Wielu widzów liczy, że Andrzej zasiądzie za stołem jurorskim także w kolejnej odsłonie widowiska. Gwiazdor nie ukrywa, że tym razem chętnie oceniałby pląsy w wykonaniu pary jednopłciowej.

Piasek o parze jednopłciowej w Tańcu z gwiazdami

Duety męsko-męskie i damsko-damskie od dawna są obecne w zagranicznych edycjach Tańca z gwiazdami (kilka z nich prezentujemy poniżej). Czy Polska jest gotowa, by podobna para zawalczyła o Kryształową Kulę? Reporterka Jastrząb Post zapytała Piaska, który wierzy, że taki krok mógłby przyczynić się wzrostu tolerancji w kraju:

To nie politycy zmieniają naszą rzeczywistość, chociaż oczywiście zwykliśmy ich wytykać palcem. To my sami zmieniamy tę akceptację. Więc jeśli chcemy tę akceptację, to musimy sami osiągać tę akceptację u podstaw, czyli w narodzie. Niezależnie od tego czy mieszkamy we Wrocławiu czy w Białymstoku. Wiemy, że ten podział jest w Polsce i on jest podziałem realnym. Czy tego rodzaju show przyczyniłby się do podniesienia poziomu akceptacji? Mam nadzieję, że tak, ale wszystko w rękach Polsatu.

Jego zdaniem program rozrywkowy rządzi się swoimi prawami:

To jest program rozrywkowy i on rządzi się swoimi prawami. My tutaj tylko komentujemy to, co się wydarza.

Jak myślicie, czy komentarz Piaska przekona Polsat do przełomowej decyzji?

Duety jednopłciowe w zagranicznych odsłonach Tańca z gwiazdami:


Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, półfinał

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, półfinał

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×