Piotr Mróz komentuje wygraną w „TzG”. Jeszcze nie wie na co przeznaczy pieniądze, ale jego taneczna partnerka już tak. Hania ma pilny wydatek

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz o wygranej w TZG

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz o wygranej w TZG

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz o wygranej w Tańcu z gwiazdami. Spodziewali się takiego wyniku? Na co wydadzą wygrane pieniądze? Zobacz nasz wywiad wideo.

Dancing with the stars 12 dobiegł końca. Po niespełna dwóch miesiącach poznaliśmy najlepiej tańczącą polską gwiazdę tego sezonu. Okazał się nią Piotr Mróz, którego przez ostatni czas szkoliła Hanna Żudziewicz. Aktor na początku nie był brany pod uwagę jako faworyt do zwycięstwa. Wróżono mu krótką przygodę na parkiecie. Bukmacherzy – jeszcze zanim wystartowało show – twierdzili, że przystojniak z Gliniarzy pożegna się z programem już w pierwszym odcinku.

Mróz z tygodnia na tydzień zyskiwał coraz więcej sympatyków. Sprzyjało mu jury i widzowie. Taneczne postępy z każdym kolejnym odcinkiem przybliżały go do zwycięstwa.

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz o wygranej w Tańcu z gwiazdami

Tuż po ogłoszeniu wyników – gdy w finale pokonał Kajrę, udzielił wywiadu reporterce Jastrząb Post. Jak ocenił to, co wydarzyło się w poniedziałkowy wieczór?

Do ostatniej chwili, patrząc na tak wyrównany finał i wysoki poziom Magdy i Rafała, bo muszę to stwierdzić, że ten ich freestyle chwycił za serce. Magda potrafi wyzwolić emocje, także do ostatniej chwili nie byliśmy pewni, czy to akurat my podniesiemy Kryształową Kulę, ale mamy to.

Na co przeznaczy wygraną?

Gdybym wiedział na co przeznaczę wygraną, to automatycznie stawiałbym siebie w roli turbo faworyta, bo już bym wiedział, że zgarnę nagrodę. Nie dzielę skóry na niedźwiedziu. Mamy te pieniądze, mamy Kryształową Kulę i zastanowimy się, co z nimi zrobimy. Na razie chcę odpocząć od tańca. Jutro na 7 mam zdjęcia do serialu.

Czy dzięki udziałowi w programie Piotr otrzymuje nowe, intratne propozycje?

Pojawiły się pewne propozycje, ale te rozmowy zostały przełożone na późniejszy czas, bo chciałem się w 100% oddać programowi. Teraz mam Kryształową Kulę, będę miał troszeczkę więcej czasu, więc wrócimy do rozmów.

A na co swoją wygraną przeznaczy Hania, która poprowadziła Piotra do zwycięstwa? Okazuje się, że tancerka ma pilny wydatek. Całą kwotę przeznaczy na remont mieszkania, w tym na kuchnię marzeń:

My z Jackiem mamy remont. Więc generalnie wydam je zaraz na kuchnię.

Gratulujemy.


Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali Taniec z gwiazdami 12

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali Taniec z gwiazdami 12

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali Taniec z gwiazdami 12

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali Taniec z gwiazdami 12

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali Taniec z gwiazdami 12

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

 • Gośćzofia pisze:

  Słabsi i cwani wygrali

  • Gość pisze:

   Lepsi oni niz ta zona głupkowatego Sławomira

  • Teresa pisze:

   Dla mnie naj, najlepsza była Hania tancerka Piotra! Haniu, w tym dziwnym świecie jesteś perłą i diamentem, mądra, wyrozumiała i piękna. Tak trzymaj, nie zmieniaj się, Twój Jacek też super gość, bądźcie szczesliwi

 • Renata pisze:

  Na początku wydawał się fajny gość, później zaczął po kolei odkrywać karty ni robić coraz gorsze wrażenie..Po co to demonstrowanie swojej religijności w takich programach? Chciał coś wyzebrac? Jestem katoliczką, ale czegoś takiego nie popieram.

 • Gość pisze:

  Zbyt inteligentny to on nie jest. Do tego straszna gaduła, dążąca do celu, jak to się mówi, po trupach. Bardzo pazerny człowiek.

  • Kobieta pisze:

   Wreszcie Hania dostała normalnego partnera do tańca
   Zawsze dawali jej istotnych idiotów i pseudotancerzy
   Gratulacje dla niej bo zasłużyła swoją pracą i nauczeniem zupełnego laika tańczyć
   Brawo Haniu 👏👏👏
   A Maserak no cóż wygrał już kilka razy niech da szansę innym tymbardziej kobietom 🙂

 • Maria 70+ pisze:

  Straszny prymityw, ale za to sprytny i słabo tańczy, a ciemny lud to kupił

  • Gość pisze:

   Sama Pani jest Tymoteusz i prymityw!!! Piotr jest po przejściach, to widać na pierwszy rzut oka, stąd Jego nadgorliwość . Ja jestem zaskoczona Pani opinią też jestem 77+ ale mam dystans. i mnóstwo tolerancji dla innych ludzi Piotrusia uwielbiam od pierwszego odc. Gliniarzy! :)))