Rafał Grabias zabrał partnera na event. Skończyło się na przykrym w skutkach wypadku! „Nie mogłem nic z tym zrobić”

Rafał Grabias

Rafał Grabias

Partner Rafała Grabiasa miał wypadek w drodze na event. Bohater Królowych życia miał wreszcie pokazać swojego ukochanego. Opowiedział nam o tragedii, jaka wydarzała się w ostatniej chwili.

Rafała Grabiasa nie trzeba przedstawiać fanom Królowych życia. Mężczyzna pojawiał się w pierwszych sezonach show, w których tworzył parę z Gabrielem Sewerynem. Z czasem ich relacja dobiegła końca. Rozstali się krótko po odejściu z obsady programu.

Gabriel wrócił do rodzinnego Głogowa, gdzie rozwija futrzane imperium, a Rafał został w Warszawie, by kontynuować swoją przygodę z show-biznesem. Regularnie błyszczy na salonach. Ostatnio brylował wśród gwiazd na otwarciu nowego klubu LGBT w Warszawie – La Pose. Miejsce ocieka luksusem, a jego współwłaścicielem jest Grzegorz Okrent – założyciel nieistniejącej już, kultowej Utopii.

Rafał prywatnie pasjonuje się ogrodnictwem. Przed wieczornym wyjściem na salony, uczestniczył w nagłośnionej przez stołeczne media akcji sadzenia kwiatów w strategicznych miejscach Warszawy. Razem z innymi gwiazdami postanowił zadbać o dobro pszczół i owadów, które nie są w stanie przeżyć bez odpowiedniej roślinności.

Okazuje się, że na dziennym wydarzeniu miał wspierać go partner, z którym związany jest od kilku miesięcy. Dotychczas Grabias skrywał swoją miłość przed światem. Ostatnie wydarzenie miało wszystko zmienić. Niestety doszło do tragedii.

Partner Rafała Grabiasa miał wypadek w drodze na event

Rafał Grabias w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, wyznał, że jego partner uległ wypadkowi w drodze na event. Ukochany Króla życia spadł z roweru i złamał nogę:

Dziś poprowadziłem pierwsze warsztaty na Pradze Północ. W ramach warsztatów ukwieciliśmy 3 praskie podwórka.  Mój ukochany jechał do mnie rowerem, przewrócił się i noga złamana. Gdy dowiedziałem się o wypadku, to moja pierwsza myśl dotyczyła tego, w jakim jest stanie. Warsztaty były do godziny 11 i nie mogłem nic z tym zrobić. Musiałem przełknąć ślinę i być profesjonalnym.

Jeden z najpopularniejszych gejów w Polsce nie chce zabierać swojego partnera na ścianki, a to oznacza, że kolejna okazja do sfotografowania ich razem raczej szybko się nie pojawi:

Kłótni nigdy nie było. Natomiast fajnie, jak będziemy razem wychodzić. Co nie oznacza, że będziemy pozować na ściankach. Już była kiedyś sytuacja, że wyszliśmy razem i media się o tym nie dowiedziały. Ale myślę, że jak wyjdziemy gdzieś oficjalnie, to będziesz pierwszą osobą, która będzie miała taką możliwość.

Jak myślicie, kto jest ukochanym Rafała?


Rafał Grabias - Otwarcie klubu La Pose

Rafał Grabias - Otwarcie klubu La Pose

Rafał Grabias - Festiwal LGBT Film

Rafał Grabias - Festiwal LGBT Film

Rafał Grabias - premiera filmu Sonata

Rafał Grabias - premiera filmu Sonata

Komentarze

  • Gość pisze:

    Nazwiska Okręt i Okrent bardzo często mają korzenie eskimoskie.

  • nana pisze:

    Co znaczy „parcie na szklo”, teraz nawet głos zmienił,zachowuje się normalnie.Czy scenariusz musiał być tak idiotyczny że niektorzy widzowie ich znienawidzili.

  • Gość pisze:

    Dosc juz pokaxywania zaburzonych i moralnie i psychicznie,to w,budza odruchy wymiotne

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×