Ola Kwaśniewska kupuje głównie używane ubrania. Zdradziła, gdzie można dostać najlepsze perełki. Grzech nie skorzystać

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska opowiedziała nam o modzie. Pochwaliła się, że zazwyczaj kupuje używane ubrania. Gdzie dokładnie się w nie zaopatruje?

Ola Kwaśniewska odkąd jej ojciec, Aleksander, zakończył prezydenturę, na stałe zadomowiła się w show-biznesie. Zaczęła się od udziału w Tańcu z gwiazdami. W programie zajęła zaszczytne drugie miejsce. Później była wielokrotnie angażowana do różnych programów jako dziennikarka i prezenterka. Przez wszystkie lata obecności w mediach wyrobiła sobie miano ikony stylu.

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z nią o modzie.

Ola Kwaśniewska o modzie

Córka prezydenta wyznała, że nie czuje się ikoną, choć zdaje sobie sprawę z obserwowania jej stylu przez internautki.

Mam poczucie, że dziewczyny mnie obserwują, ale absolutnie nie czuję się tutaj żadnym wzorem do naśladowania, bo ja niespecjalnie przywiązuję do tego wagę. To nie jest jakaś materia, która jest mi najbliższa. Ani nie lubię chodzić na zakupy, ani nie śledzę trendów. W ogóle nie przywiązuję większej wagi do mody, uważam, że moda to jest sztuczny wymysł, który ma nakręcać konsumpcjonizm, a tak naprawdę możemy mieć parę rzeczy w szafie i nosić je w kółko, więc ja wolę stawiać na rzeczy dobre jakościowo i takie, które wiem, że będą mi służyły latami. Ja naprawdę bardzo długo we wszystkim chodzę. Mam takie rzeczy w których chodzę po 10 lat i w ogóle nie mam poczucia, że muszę mieć coś nowego i modnego.

Ola wyznała, że ubrania kupuje głównie z drugiej ręki. Dostaje je między innymi przez internet. Ma swoje dwie ulubione grupy na Facebooku, gdzie użytkowniczki sieci wystawiają swoje ubrania.

Kupuję ubrania głównie z drugiej ręki. Regularnie. Mam piękne rzeczy z drugiej ręki. Ja przeważnie jak muszę robić zakupy, to przez internet. Mam dwie grupy na Facebooku, gdzie dziewczyny wrzucają ciuchy, których chcą się pozbyć i tam parę rzeczy znalazłam. Ale to nie jest tak, że ja cały czas próbuję coś tam upolować, bo naprawdę u mnie to są sporadyczne historie.

Macie zaufanie do takiej formy robienia zakupów?

 


Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska pokazała wnętrze willi rodziców

Ola Kwaśniewska pokazała wnętrze willi rodziców

Ola Kwaśniewska na weselu

Ola Kwaśniewska na weselu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×