Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Natalia Siwiec o swojej nowej kolekcji. Młoda mama nie zwalnia tempa! [WIDEO]Natalia Siwiec jako mama w kampanii Indigo!

Marka Indigo od kilku sezonów współpracuje z piękną Natalią Siwiec. Natalia sygnuje swoim imieniem i nazwiskiem niezwykłe kolory proponowane przez INDIGO i bierze udział w cudownych sesjach zdjęciowych! W tym roku niezwykłym zaskoczeniem dla fanów Natalii była wiadomość, że celebrytka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Czy Natalia przypuszczała, że dzięki ciąży powstanie jej własna kolekcja lakierów Mama Style?

Tylko u nas! Natalia Siwiec stworzyła kolekcję lakierów do paznokci „Mama Style” dla INDIGO! Jeden kolor dedykuje specjalnie dla księcia George’a! [WIDEO]

Absolutnie nie myślałam o tym, że w ogóle stworzę kolekcję Mama Style. Jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży to zastanawiałam się jak to ugryźć, w jaki sposób mamy wylecieć na kampanię, a jak wylecimy to jak ją zakomunikować? Ponieważ ja już wtedy będę po rozwiązaniu, będę miała dziecko. Nawet troszeczkę obawialiśmy się tego, co powiedzieć właścicielom marki, ale na szczęście są to ludzie bardzo elastyczni i potrafią się dostosować do nowej sytuacji błyskawicznie.

Trzeba przyznać, że kolekcja Mama Style jest oszałamiająca! 21 przepięknych kolorów, wśród których każda mama i nie tylko na pewno znajdzie swojego faworyta! A czy Natalia myśli już nad kolejną kampanią?

Myślę, że po targach będziemy już myśleć, jak będzie wyglądała moja następna kolekcja.

Sądząc po tym, jakie zainteresowanie budzą lakiery Mama Style, jesteśmy pewni, że każda kolejna kolekcja okaże się hitem!

Natalia Siwiec w pierwszym wywiadzie po porodzie. Skomentowała hejt dotyczący płaskiego brzucha! [WIDEO]

Natalia Siwiec, ambasadorka Indigo - Targi Beauty 2017

Natalia Siwiec, ambasadorka Indigo – Targi Beauty 2017

 

 

Czy Natalii Siwiec pasuje nowa fryzura?Komentarzy: 1


Bakselaks | 2 października 2017, 16:03

Поехали в отпуск, и заболел малыш, а денег мало. Без усилий оформили ссуду онлайн, на пластик пришли денюжка мгновенно. Отдали спустя неделю уже дома. Никаких справок либо поручителей. Нужен только лишь телефончик и пластиковая карта с которой можно забрать всю ссуду через несколько минут после одобрения заявки.
Выручали подобные быстрые деньги и соседей, когда сыну нужно было немедленно оплатить сессию. Ни одному человеку не надо объяснять, унижаться и выпрашивать. Лично выбираешь необходимую сумму и время отдачи. Рекомендую всем, кто очутился в сложной ситуации.


Dodaj komentarz
×