PromocjaTYLKO U NAS! Jedyna sesja Natalii Siwiec w ciąży! Anielska modelka w kampanii INDIGO! To najpiękniejsze zdjęcia jakie dzisiaj zobaczycie

TYLKO U NAS! Jedyna sesja Natalii Siwiec w ciąży! Anielska modelka w kampanii INDIGO! To najpiękniejsze zdjęcia jakie dzisiaj zobaczycie

Natalia Siwiec INDIGO kampania
Natalia Siwiec INDIGO kampania
Redakcja

20.09.2017 12:33, aktual.: 21.09.2017 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tuż przed porodem Natalia Siwiec wzięła udział w jedynej ciążowej sesji, dla marki INDIGO. Piękna modelka wystąpiła w kampanii lakierów do paznokci, które powstały z myślą o mamach. Z tej okazji całą kolekcję kolorów nazwano Mama Style.

Teraz uwielbiam jasne, krótkie paznokcie, ale dzięki Indigo mam możliwość mieć dłuższe. Pozwala na to baza proteinowa Indigo, paznokcie są bardzo naturalne, utwardzone bazą proteinową i na to jest nałożona hybryda. Trzyma się miesiąc, a nawet dłużej. Fajne jest to, że taka hybryda wytrzyma miesiąc – nie odpada, nic nie musimy z nią robić. Ten mój stan mnie uspokoił. Totalnie mnie odmienił. Myślę, że każda mama, mimo że wcześniej nosiła inne kolory, tak będzie teraz nosiła krótkie paznokcie, ale nie mówię, że tak musi być - wyznała Natalia w rozmowie z nami kilka tygodni temu.

Przez cały okres swojej ciąży, Natalia stroniła od pokazywania zaokrąglonego brzuszka. Nie eksponowała krągłości ani na Instagramie, ani na czerwonym dywanie. Gwiazda na kilka miesięcy zniknęła z salonów, na próżno było też jej szukać w programach telewizyjnych. Dla Siwiec najważniejsza była ciąża. 21 sierpnia na świat przyszła jej pierwsza córka, która otrzymała imię Mia. Ojcem dziecka jest partner Siwiec, Mariusz Raduszewski.

Nie czuję takiej potrzeby pokazywania się, a poza tym to jest oddzielna ode mnie istota i nie będę decydowała o jej życiu. Nie będę pokazywała, eksponowała jej całemu światu tylko dlatego, że jest moim dzieckiem - odpowiedziała Siwiec zapytana o to, czy pokaże światu twarz dziecka.

Natalia już 23 września będzie gościem warszawskich targów paznokci, na których będzie promować najnowszą kolekcję lakierów do paznokci stworzoną dla INDIGO.

Magadalena Malaczyńska, właścicielka marki INDIGO, opowiedziała nam o kulisach powstania kolekcji i kampanii Mama Style:

Natalia jest bardzo dzielną super mamą i przykładem kobiety pracującej, która do dnia „zero” jest w pracy. Dla nas w Indigo to jest norma. Wszystkie moje instruktorki pracują, są mamami i myślę, że budujemy dzisiaj taki trend mamy, która nie musi rezygnować z kariery, a jednocześnie jest wspaniałą matką. My kobiety jesteśmy multizadaniowcami. W momencie, w którym zaczynamy być mamą możemy prowadzić firmę i odnosić sukcesy.

Poniżej możecie zobaczyć efekty współpracy Natalii Siwiec z marką INDIGO. Modelka pozuje z małą dziewczyną, nie brakuje też symbolicznych akcentów przypominających, że cała sesja zwiastuje produkt stworzony dla młodych i przyszył mam.

Prawda, że Natalia prezentuje się niezwykle uroczo w takim wydaniu? Warto było czekać na te zdjęcia.

Natalia Siwiec w kampanii INDIGO Mama Style
Natalia Siwiec w kampanii INDIGO Mama Style
Natalia Siwiec w reklamie lakierów do paznokci INDIGO
Natalia Siwiec w reklamie lakierów do paznokci INDIGO
Mama Style - Natalia Siwiec dla INDIGO
Mama Style - Natalia Siwiec dla INDIGO
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także