Szukaj

Do Marceliny Zawadzkiej nie da się dodzwonić. Co z jej pracą w „PnŚ”? Małgorzata Tomaszewska komentuje

Małgorzata Tomaszewska o zmianach w Pytaniu na śniadanie

Małgorzata Tomaszewska o zmianach w Pytaniu na śniadanie

Według ostatnich doniesień w ekipie Pytania na śniadanie pojawi się Katarzyna Cichopek. Czy aktorka poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Co z dalszym udziałem Marceliny Zawadzkiej? Na pytania odpowiedziała nam Małgorzata Tomaszewska.

Małgorzata Tomaszewska kilka miesięcy temu dołączyła do ekipy prowadzących Pytanie na śniadanie. Wraz z Olkiem Sikorą rozmawiają z zaproszonymi do studia gości, na antenie poruszają ciekawe tematy. Duet miał okazję sprawdzić się nie tylko w śniadaniówce, ale także na parkiecie Dance Dance Dance. Chociaż dopasowali się świetnie, przygodę z programem zakończyli już po drugim odcinku.

Małgorzata Tomaszewska o zmianach w ekipie Pytania na Śniadanie

Według najnowszych informacji ujawnionych w Fakcie już niedługo na ekranach telewizorów zobaczymy całkiem nową parę prowadzących program PnŚ. Jesienią pojawi się duet nowych gwiazd, a będą nimi Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski. Zarówno aktorka, jak i dziennikarz od dłuższego czasu regularnie pojawiają się na antenie stacji. Póki co nie jest to jeszcze oficjalna informacja, jednak Tamara Gonzalez Perea w rozmowie z fanką na Instagramie potwierdziła swoje odejście.

Reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać Małgorzatę Tomaszewską, co myśli na temat udziału Katarzyny Cichopek w Pytaniu na ŚniadanieCzy aktorka odnajdzie się w ekipie?

Słyszałam o tym. Ale my nie mamy żadnych potwierdzonych informacji. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że skład Pytania na śniadanie jest bardzo rodzinny. Nie ma u nas rywalizacji, wygryzania. Jeżeli ktokolwiek opuszcza nasz zespół, to jest nam bardzo przykro. Nie ma takich waśni, głęboko skrywanych żali. Oczywiście zdarza się, że się pokłócimy na kolegiach i na omawianiu programów, to jest normalne. Ale nie ma tak, że ktoś komuś źle życzy. Nie spotkałam jeszcze osoby, która by mnie skrzywdziła.

Małgorzata nie wie, co dalej z kontraktem Marceliny Zawadzkiej. Dziennikarka trzyma kciuki za swoją koleżankę ze stacji, która obecnie nie odbiera telefonów ze względu na urlop.

Szczerze powiem, że dużo dzieje się w naszych grafikach, ja sprawdzam siebie. Jeśli chodzi o Marcelinę, to z tego co wiem jest na urlopie. Jeżeli ktokolwiek próbuje się dodzwonić, to raczej się nie uda, bo ona się teraz urlopuje, wypoczywa. Tego potrzebuje.

Nie wyobrażamy sobie Pytania na śniadanie bez Marceliny. Trzymamy kciuki za jej powrót do grona prowadzących.


Marcelina Zawadzka - goście

Marcelina Zawadzka - goście "Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na Śniadanie"

Marcelina Zawadzka - Pytanie na śniadanie marzec 2017

Marcelina Zawadzka - Pytanie na śniadanie marzec 2017

Marcelina Zawadzka pod studiem

Marcelina Zawadzka pod studiem "Pytanie na Śniadanie"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×