Newsy„PnŚ” straciło kluczową postać. Pogrążone w żałobie gwiazdy nie wierzą w to, co się stało. Tomaszewska: „Drugiego takiego już nie będzie”

„PnŚ” straciło kluczową postać. Pogrążone w żałobie gwiazdy nie wierzą w to, co się stało. Tomaszewska: „Drugiego takiego już nie będzie”

Gwiazdy TVP pogrążone w żałobie
Gwiazdy TVP pogrążone w żałobie
Sebastian
07.04.2022 19:20, aktualizacja: 08.04.2022 02:01

Pytanie na śniadanie to poranny program emitowany przez TVP2. Premierowy odcinek magazynu wyświetlony został w 2002 roku. Od tamtego czasu sporo się zmieniło. Studio zostało odpowiednio unowocześnione, a także zaangażowano nowych prowadzących.

Śniadaniówka ma charakter poradnikowy. Gospodarze zapraszają na kanapę specjalistów z przeróżnych dziedzin. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wizyty gwiazd, które chętnie opowiadają o swoim życiu i nowych projektach zawodowych. Wielu Polaków nie wyobraża sobie innego rozpoczęcia dnia niż włączenie porannego pasma TVP.

Gospodarzami czwartkowego wydania byli Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski. Duet zakończył program druzgocącym komunikatem. Przekazali oni przykrą informację dotyczącą śmierci jednego z członków ekipy pracującej za kamerą. Aktorka nie potrafiła ukryć smutku. Łzy napływały jej do oczu, a w końcu także zaczął łamać się jej głos. W tym momencie jej partner postanowił dokończyć wypowiedź.

Mareczku zawsze będziesz naszym światłem. Zawsze będziemy mieli ciebie głęboko w naszych sercach – powiedziała Kasia. Wczoraj to światło Marka zgasło i zawsze będzie o tobie pamiętać Marku – dodał Maciej.

Gwiazdy TVP pogrążone w żałobie. Tak żegnają kolegę z pracy

Zmarł Marek Kaczorek, który był odpowiedzialny za oświetlenie. Na stronie Pytania na śniadanie pojawiła się informacja o jego śmierci. Podkreślono, że mężczyzna był zżyty z całą ekipą programu. Często organizował przyjęcia, na których spotykał się ze wszystkimi. Mimo wieku emerytalnego ani przez chwilę nie pomyślał o odejściu z pracy:

Był także światłem, które oświetlało całą naszą ekipę – czytamy na stronie PnŚ.

Gwiazdy Telewizji Polskiej są pogrążone w żałobie. Wiele z nich postanowiło pożegnać przyjaciela w mediach społecznościowych. Wszyscy wspominają go, jako sympatycznego i oddanego pracy. Szczególnie słowa Małgorzaty Tomaszewskiej wywołują ogromny żal i smutek:

Wierzę, że Marek patrzy na nas z góry i wszystko widzi. A więc Mareczku... mam wrażenie, że bardziej kochałeś drugiego człowieka, niż siebie. Kochałeś nas bez wyjątku. My też Cię kochamy. Dziękujemy CI, że byłeś z nami. Nadal będziesz duszą Pytania na śniadanie, bo drugiego takiego już nigdy nie będzie.

Również Ida Nowakowska pożegnała Marka:

Wczoraj odszedł nasz Mareczek... Jeden z cichych bohaterów, których nie widać przed kamerą, ale którzy codziennie ciężko pracują i tworzą dla Was telewizję... Cudowny człowiek, który dawał nam tyle ciepła codziennie w PnŚ i nie tylko. Darzyliśmy się wyjątkową sympatią. Dostałam od Marka tyle przepięknych symbolicznych prezentów, ale przede wszystkim prawdziwą przyjaźń. Zawsze będzie w moim sercu.

W dalszej części 31-latka złożyła kondolencje jego córce:

Wierzę, że Pan Bóg się Tobą opiekuje, że śmiejesz się z Aniołami, w tym pięknym, lepszym miejscu... Wyrazy kondolencji dla Córki Marka. Jesteś częścią naszej Pytaniowej rodziny i możesz zawsze na nas liczyć - zakończyła.

Ze śmiercią Marka nie może pogodzić się także Aleksander Sikora. Prezenter napisał:

Ten plan już nigdy nie będzie taki sam... Marku, nie mogę się z tym pogodzić! Żegnaj Nasz przyjacielu : (

Maciej Kurzajewski natomiast udostępnił nagranie Małgorzaty Tomaszewskiej, która opublikowała na Instagramie fragment Pytania na śniadanie, w którym prowadzący informują o śmierci kolegi z pracy.

  • Gwiazdy TVP w żałobie
  • Gwiazdy TVP w żałobie
  • Gwiazdy TVP w żałobie
  • Katarzyna Cichopek płacze w Pytaniu na śniadanie
  • Katarzyna Cichopek płacze w Pytaniu na śniadanie
  • Gwiazdy TVP w żałobie
  • Gwiazdy TVP w żałobie
  • Gwiazdy TVP w żałobie
  • Gwiazdy TVP w żałobie
[1/9] Gwiazdy TVP w żałobie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także