Kasia Dziurska nagle straciła ukochaną mamę. Z tą tragedią nie może się pogodzić do dziś [WIDEO]

Kasia Dziurska mama nie żyje

Kasia Dziurska wspomina swoją mamę

Piękna Kasia Dziurska może być naprawdę dumna ze swojego ostatniego występu w Tańcu z Gwiazdami. Jej taniec nowoczesny urzekł widzów i został wysoko oceniony przez jurorów – Kasia ze swoim tanecznym partnerem zdobyli aż 39 punktów. Choć trenerka może mówić o wielkim sukcesie, to cały odcinek był dla niej raczej trudny, a to ze względu na wspomnienia o zmarłej mamie, z którymi musiała się zmierzyć na wizji:

Zawsze powroty wzbudzają ogromne emocje, bo mama niedawno odeszła i wszystko jeszcze jest tak, jakby ona tam była w tym domu. Więc czuję, że jak ja tam wchodzę, to ona będzie czekała na mnie na tej kanapie. Dla mnie to są ciężkie momenty i zawsze kiedy wracam przed programem w stronę mojej mamy i moich rodzinnych stron to jednak te momenty powracają, jest smutek. Tak jak było widać, nie mogłam z siebie wydusić słowa, bo to jest silniejsze ode mnie. Wiadomo, każdy przeżywa na swój sposób, moje rany się nie zagoiły i nigdy się nie zagoją – wyznała Kasia w rozmowie z naszą reporterką.

Czy to właśnie mama ukierunkowała Kasię na zawód i pasję, w której teraz się realizuje?

Z mamą bardzo się trzymałyśmy. Mama bardzo młodo odeszła i bardzo niespodziewanie dla nas wszystkich. Chorowała, ale nikt nie spodziewał się, że tak szybko nas opuści. Była moją największą fanką, bardzo dumna ze mnie była, zbierała wszystkie materiały, wszystkie zdjęcia. To, że jestem w tym miejscu w życiu, to jest zasługa mojej mamy i taty. Bo tak mnie wychowywali, niczego mi nie zabraniali, nie kazali mi czegoś robić. Ja sama po części wiedziałam, co jest dla mnie dobre i co mam robić. Mama mnie ukierunkowała w tym kierunku – zaprowadziła mnie na pierwsze zajęcia z rytmiki, na zajęcia sportowe. Zawsze mi kibicowała i zawsze była blisko mnie.

Kasia w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie swojego przystojnego partnera Emiliana, który również zajmuje się fitnessem.

Cała wzruszająca rozmowa poniżej:

Izabela Janachowska oceniła nową jurorkę “Tańca z Gwiazdami”! Ola Jordan raczej nie będzie z jej słów zadowolona!

Zjawiskowa Katarzyna Dziurska z “Tańca z Gwiazdami” poszła na całość! Pokazała się topless! Internet oszalał!

Oto najlepsze ciało ósmej edycji “Tańca z gwiazdami”! Kasia Dziurska to absolutny fenomen w branży fitness! Kobieta dynamit!


Kasia Dziurska z mamą

Kasia Dziurska z mamą

Rodzice Kasi Dziurskiej

Rodzice Kasi Dziurskiej

Tata Kasi Dziurskiej

Tata Kasi Dziurskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×