ExclusiveKasia Dziurska z Tomkiem Barańskim przygotowali dla swoich fanów prawdziwą petardę! Anna Lewandowska może być tym pomysłem lekko zaniepokojona! [WIDEO]

Kasia Dziurska z Tomkiem Barańskim przygotowali dla swoich fanów prawdziwą petardę! Anna Lewandowska może być tym pomysłem lekko zaniepokojona! [WIDEO]

Kasia Dziurska i Anna Lewandowska
Kasia Dziurska i Anna Lewandowska
06.05.2018 06:00, aktualizacja: 06.05.2018 11:34

Kasia Dziurska i Tomasz Barański okazali się czarnym koniem obecnej edycji Tańca z gwiazdami. Para dotarła do ścisłego finału i być może już w najbliższy piątek sięgnie po Kryształową Kulę. Okazuje się, że duet swoją popularność przekuje w biznes. W rozmowie z naszą reporterką Kasia i Tomek przyznali, że szykują obozy treningowe dla kobiet i mężczyzn. Czy zagrożą Annie Lewandowskiej?

Nie chcemy być dla nikogo konkurencją. Będziemy po prostu robili to, co kochamy, to, co lubimy i żebyśmy czerpali obydwoje z tego radość i kontynuowali naszą znajomość i naszą przygodę z tańcem.

Co dokładnie mają już zaplanowane?

Już są wstępne plany odnośnie tego, pomału jakieś szkice są tworzone i dogadywanie się jeśli chodzi o miejsce, tak więc na pewno coś takiego będzie. Myślimy o wspólnych z Tomkiem pomysłach, pokazy czy obozy. Na pewno się nie rozstaniemy tak szybko. Myślę, że jeszcze w tym roku będzie można z nami gdzieś wyjechać – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post Kasia.Ja się cieszę, że Kasia jest otwarta na to, bo nieliczne gwiazdy decydują się na dalszą współpracę, ale myślę, że tutaj możemy wykorzystać nasze umiejętności i gdzieś tam poszaleć na parkietach, potańczyć. Jeżeli tylko są chęci to zapraszamy – dodał Tomek.

Cała rozmowa poniżej:

  • Kasia Dziurska i Tomasz Barański z Lanberry – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 4
  • Kasia Dziurska – Taniec z Gwiazdami
  • Kasia Dziurska i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 8, ćwierćfinał
  • Kasia Dziurska i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 8
  • Kasia Dziurska i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 1
  • Kasia Dziurska i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami
  • Kasia Dziurska i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 8, odcinek weselny
  • Kasia Dziurska i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 2
  • Kasia Dziurska – Polsat, wiosenna ramówka 2018
[1/9] Kasia Dziurska i Tomasz Barański z Lanberry – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 4
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także