Karolina Gilon usłyszała nazwisko Miszczaka i nieźle się ożywiła. Wyrzuciła z siebie, co myśli o przyszłym szefie. Emocje grały tu pierwsze skrzypce

Karolina Gilon o Edwardzie Miszczaku

Karolina Gilon o Edwardzie Miszczaku

Karolina Gilon dostała pytanie o Edwarda Miszczaka. Ma swoje zdanie na temat przyszłego szefa. Wyrzuciła je z siebie przed kamerami.

Edward Miszczak przez lata pełnił funkcję dyrektora programowego TVN. To on ściągnął do stacji grono najlepszych prezenterów i dziennikarzy. Nieoczekiwanie przed kilkoma miesiącami poinformowano o pożegnaniu się przez niego z funkcją.

TVN było największą przygodą mojego zawodowego życia. Robiliśmy tu razem rzeczy, które wielu wydawały się niemożliwe, a nam wychodziły. TVN wyznaczał i wyznacza trendy. Zostawiam tu fantastyczny zespół, który towarzyszył mi w tej drodze – skomentował w rozmowie z portalem Wirtualne media.

W listopadzie stacja Polsat potwierdziła, że Miszczak od nowego roku zastąpi Ninę Terentiew w charakterze dyrektora programowego tej telewizji. Pracę na nowym stanowisku rozpocznie dokładnie 16 stycznia 2023 roku. Terentiew pożegna się jednak z Polsatem. Polsat News podał, że mniej więcej w tym samym czasie wejdzie ona do rady nadzorczej telewizyjnej spółki.

O opinię na temat Edwarda Miszczaka zapytaliśmy Karolinę Gilon, która pracuje w Polsacie od trzech lat. Prowadzi programy Love Island. Wyspa miłości Ninja Warrior Polska. 

Karolina Gilon o Edwardzie Miszczaku w Polsacie

Nasza rozmówczyni na starcie zwróciła się do przyszłego szefa, mówiąc, że zaprasza go z otwartymi ramionami. Jak zadeklarowała, cieszy się na tę współpracę.

Ja zapraszam serdecznie z otwartymi ramionami. Naprawdę bardzo się cieszę na tę współpracę. Wiem, że w Polsacie są odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu i oni wiedzą, co robią. Uważam, że fajnie, że pan Miszczak dołącza do naszego grona i mam nadzieję, że będzie to owocna współpraca, również nasza.

W dalszej części wywiadu nie mogła przestać chwalić przyszłego szefa:

Pan Edward długo pracował w innej stacji i zrobił bardzo dużo fajnych rzeczy. Ma taką świeżą, otwartą głowę. Polsat przeszedł bardzo długą drogę i jesteśmy w bardzo fajnym miejscu jeśli chodzi o rozwój tej stacji, więc myślę, że to będzie taka fajna wisienka na torcie.

To się dopiero nazywa entuzjazm!


Karolina Gilon

Karolina Gilon

Anna Cieślak i Edward Miszczak - premiera sztuki Bliżej

Anna Cieślak i Edward Miszczak - premiera sztuki Bliżej

Karolina Gilon - Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

Karolina Gilon - Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

Komentarze

 • Gość prawda pisze:

  Żenada… bez wazeliny wchodzi staremu dziadowi..

 • Gość pisze:

  Miszczak wygląda okropnie te wyświechtane spodnie te tłuste włosy żona idąc z nim do łóżka to chyba po znieczulaczach bo inaczej sbie nie wyobrażam brrrry co za oblech

 • Krytyk filmowy pisze:

  Na nią mówią w Polszmacie „półtora lisa” Jak to się na zapas ustawia. A co ona umie robić oprócz botoksowania łempy. Chwali starego dziada który zastąpił stara babę.

 • Gośćaa pisze:

  zdejmijcie ją z wizji, okropny twór wykreowany na próżności

 • GośćLuizka pisze:

  Nigdy mi się nie nie podobała,niby szczupła ale taki babo-chlop.Zgadzam się z Estetą wygląda jak trans,jest za wielka i z wiekiem rysy twarzy ma coraz bardziej męskie.

 • Gość Alicja pisze:

  Polsat musiał dużo zaoferować temu emerytowi bo przecież ma młodą żonę więc jest na dorobku

 • GOŚĆ pisze:

  Przecież on juz emeryt, dalby sobie spokój, tu wygląda okropnie

 • Esteta gwiazd pisze:

  Sorry ale ta Pani wyglada jak trans… coraz bardziej męskie rysy..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×