Nina Terentiew jednak nie znika z Polsatu! A co z Edwardem Miszczakiem? Stacja wydała oficjalny komunikat

Edward Miszczak, Nina Terentiew

Edward Miszczak, Nina Terentiew

To już pewne, że Edward Miszczak zastąpi Ninę Terentiew na stanowisku dyrektora programowego Polsatu. Kiedy rozpocznie nową pracę? Co dalej z dotychczasową szefową, zwaną carycą telewizji?

Edward Miszczak przez lata pełnił funkcję dyrektora programowego TVN. To właśnie jemu widzowie zawdzięczają wiele telewizyjnych hitów takich jak: Taniec z Gwiazdami, Top Model, Dzień Dobry TVN czy Mam Talent. Otworzył też drogę do kariery wielu gwiazdom, a do redakcji ściągał najlepszych dziennikarzy, prezenterów i showmanów.

Po latach zawodowych sukcesów postanowił, że czas na zmiany i zdecydował się pożegnać ze stacją. Najpierw do sieci przedostały się plotki na ten temat, a później wszystko potwierdził sam zainteresowany.

TVN było największą przygodą mojego zawodowego życia. Robiliśmy tu razem rzeczy, które wielu wydawały się niemożliwe, a nam wychodziły. TVN wyznaczał i wyznacza trendy. Zostawiam tu fantastyczny zespół, który towarzyszył mi w tej drodze – skomentował w rozmowie z portalem Wirtualne media.

Po odejściu Miszczaka z TVN zaczęły się spekulacje, co dalej z jego karierą. Pojawiły się plotki o tym, że zastąpi w Polsacie Ninę Terentiew. Już jest oficjalne potwierdzenie.

Kiedy Edward Miszczak zacznie pracę w Polsacie? Co z Niną Terentiew?

Edward Miszczak na początku czerwca poinformował o rezygnacji ze stanowiska dyrektora programowego TVN. Funkcję tę pełnił przez 25 lat. Nieoficjalnie mówiło się, że od stycznia będzie zarządzał Polsatem, w którym przejmie obowiązki po Ninie Terentiew.

Teraz pojawiło się potwierdzenie tych rewelacji. Informację o dołączeniu Miszczaka do Polsatu podano w czwartek. Rzeczywiście zastąpi na stanowisku dyrektora programowego Ninę Terentiew, a także zostanie wiceprezesem spółki. Dołączy do zarządu, którym kieruje Stanisław Janowski. Rozpocznie pracę od 16 stycznia 2023 r.

Polsat News podał także, że Nina Terentiew zakończy pełnienie dotychczasowych funkcji, aby wejść w skład rady nadzorczej Telewizji Polsat. Jak widać, caryca telewizji nie żegna się ze stacją, z która była związana przez ostanie lata.


Anna Cieślak i Edward Miszczak - premiera sztuki Bliżej

Anna Cieślak i Edward Miszczak - premiera sztuki Bliżej

Anna Cieślak i Edward Miszczak na festiwalu filmowym Mastercard Off Camera

Anna Cieślak i Edward Miszczak na festiwalu filmowym Mastercard Off Camera

Edward Miszczak - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Edward Miszczak - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×