ExclusiveCzy Karolina Gilon boi się o pracę w Polsacie? "Wszyscy straszą mnie panem Edwardem" [WIDEO]

Czy Karolina Gilon boi się o pracę w Polsacie? "Wszyscy straszą mnie panem Edwardem" [WIDEO]

Karolina Gilon, Edward Miszczak
Karolina Gilon, Edward Miszczak
20.05.2023 05:00

Karolina Gilon to prezenterka, której popularność ciągle rośnie. Prowadziła Love Island. Wyspa Miłości, a także Ninja WarriorPolska. W najbliższym czasie prezenterka sprawdzi się, prowadząc drugi dzień Polsat Superhit Festiwal.

Karolina Gilon boi się o pracę w Polsacie?

Od kilku tygodni przez Polsat przetaczają się poważne zmiany. Jedne programy znikają z anteny, inne zmieniają prowadzących. Nic zatem dziwnego, że zatrudnieni w Polsacie zadają sobie pytanie, czy pojawią się podczas prezentacji nowej ramówki na jesień. Korzystając z okazji, spytaliśmy Karolina Gilon czy nie obawia się, że ją także mogą dotknąć zmiany, które wprowadza Edward Miszczak?

Wszyscy mnie straszą panem Edwardem. Cały czas dostaje wiadomości na Instagramie, czy boję się Edwarda Miszczaka, czy boję się, że mnie zwolnią. Spokojnie. Ja wiem, że zachodzą wielkie zmiany, ale ja wiem, że ludzie, którzy te zmiany podejmują wiedzą co robią, wiedzą po co to robią. Pan Edward został zatrudniony po to, aby te zmiany wprowadzić, to jest jego pomysł i ja w to nie wnikam. Nie podważam, nie komentuję i nie krytykuję. To nie jest moja działka. Ja jestem od tego, żeby prowadzić moje programy, dostarczać widzom rozrywki i wkładam w to całej moje serducho. Robię wszystko, co w mojej mocy, żeby zostać dalej tą prowadzącą. Jeśli przyjdzie czas na zmiany, trzeba będzie podejść do tego z pokorą... Ale ja nie będę marnowała mojej energii, która jest piękna i którą chce ludzi zarażać, na to, aby się o coś bać. Tak naprawdę każdy z nas może każdego dnia stracić pracę. Ja wolę poświęcić swoją energię na to, aby się rozwijać i dawać pozytywną energię. Więc nie boję się o nic. Ja przyjdzie taki czas, aby się o coś bać, to wtedy. A teraz –  żyję tu i teraz – odpowiedziała.

Czy Karolinie Gilon marzył się występ w Tańcu z Gwiazdami?

Już wiadomo, że na jesieni nie zobaczymy kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami. Ten program od lat gościł na antenie i wiele osób nie wyobraża sobie, że niebawem go zabraknie. Co na to Karolina? Czy lubiła go oglądać? A może widziała się w roli prowadzącej albo uczestniczki?

Jestem trochę zaskoczona, że nie będzie Tańca z Gwiazdami, ale tu jeszcze raz się wypowiem - pan Edward na pewno wie, co robi. Może szykuje dla nas wielką lawinę atrakcji i może potrzebuje więcej czasu na to, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. A może to dlatego, że ja nie mogę przyjść teraz bo będę miała Love Island. Oczywiście –  żartuję. Chociaż,  jak będzie na to czas, aby sobie potańcować, to ja chętnie potańcuję – zwieńczyła wypowiedź takim akcentem.

Jesteście fanami Karoliny?

Karolina Gilon  - Konferencja Polsat SuperHit Festiwal (fot. KAPiF)
Karolina Gilon - Konferencja Polsat SuperHit Festiwal (fot. KAPiF)
Karolina Gilon -  Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego
Karolina Gilon - Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego
Karolina Gilon - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi
Karolina Gilon - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi
Karolina Gilon
Karolina Gilon
Karolina Gilon
Karolina Gilon
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także