Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mamy polską Kris Jenner! Mama Natalii Siwiec nową gwiazdą Instagrama! Chętnie pozuje w bikini i chwali się luksusowym życiem
Mamy polską Kris Jenner! Mama Natalii Siwiec nową gwiazdą Instagrama! Chętnie pozuje w bikini i chwali się luksusowym życiem

Mamy polską Kris Jenner! Mama Natalii Siwiec nową gwiazdą Instagrama! Chętnie...

Mamy polską Kris Jenner! Mama Natalii Siwiec nową...

Istne cudo! Polska seksbomba pokazała swoją suknię ślubną! Będą podziwiać ją zagraniczne gwiazdy!
Istne cudo! Polska seksbomba pokazała swoją suknię ślubną! Będą podziwiać ją zagraniczne gwiazdy!

Istne cudo! Polska seksbomba pokazała swoją suknię ślubną! Będą podziwiać ją...

Istne cudo! Polska seksbomba pokazała swoją suknię ślubną!...

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo ważnego. Chodzi o Kate i Williama
Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo ważnego. Chodzi o Kate i Williama

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo...

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej...

Dziś czwartek, 24.05.2018

Julia Wieniawa właśnie trafiła do ekstraklasy gwiazd. Podpisała kontrakt z L’Oreal i wygląda jak milion dolarów! [WIDEO]Julia Wieniawa podpisała kontrakt z L’Oreal Paris – reklamuje Casting Creme Gloss

Julia Wieniawa została ambasadorką L’Oreal Paris. 30 listopada odbyło się wyjątkowe wydarzenie inaugurujące rozpoczęcie współpracy L’Oreal z Julią Wieniawą. Kampania promocyjna kremów koloryzujących Casting Creme Gloss wystartowała pod hasłem „Nic mnie nie powstrzyma”. Julia Wieniawa oddała się w ręce ekspertów marki poddając się swojej pierwszej w życiu koloryzacji! Jak efekt swojej przemiany ocenia Julia i co skłoniło ją do podjęcia współpracy z marką L’Oreal Paris?

To jest wydobycie głębi z mojego koloru, zresztą taki jest Casting Creme Gloss, on jest ton w ton. Zdecydowałam się na tę współpracę bo mój zawód i jego specyfika, polega na tym, że często mi się te włosy zmienia i niszczy, więc w pewnym momencie moje włosy straciły swój blask, ich kolor był przeszarzały, dlatego też stwierdziłam, że to może być coś fajnego, coś nowego, a ja lubię nowe wyzwania, dlatego postanowiłam poddać się tej koloryzacji i jest to moja pierwsza koloryzacja w życiu!

Trzeba przyznać, że Julia, która wybrała odcień 500 w nowym kolorze wygląda świetnie, jednak nie zapomina, że bardzo ważne w koloryzacji jest to, aby włosy po zabiegu pozostały także miękkie, zdrowe i lśniące. Te trzy cechy gwarantuje jej krem koloryzujący Casting Creme Gloss

Włosy są bardzo lśniące, więc to czego oczekiwałam jest zrobione, mam też wrażenie, że moja twarz jest ładniejsza, bo kolor wydobył z niej kontrast. Ten produkt ma w sobie coś, co regeneruje włosy, więc rzeczywiście one są też miękkie i zadbane. Myślę, że Casting Creme Gloss jest dla dziewczyn, które tak jak ja miały pewne obawy przed koloryzacją, bo nie ukrywam, że bałam się, że będę mieć odrosty, że to jest jednak trudne samemu zrobić to w domu, a to jest krem koloryzujący, więc to jest super rzecz dla osób, które potrzebują zmiany, ale trochę się boją.

Formuła Casting Creme Gloss nie zawiera amoniaku, jest za to wzbogacona mleczkiem pszczelim, które nadaje włosom piękny kolor z refleksami, a dodatkowo je pielęgnuje. Julia w konkursie na swoim instagramie pozwoliła fanom dokonać wyboru, który odcień ma pojawić się na jej włosach. Zdecydowaną większością głosów wygrał odcień 500, który wspaniale podkreślił jej urodę. Naszym zdaniem był to strzał w dziesiątkę!

19-letnia Julia Wieniawa gorąca jak wulkaniczna lawa! Szalenie zmysłowa i kobieca specjalnie dla L’Oreala!

Zmysłowa nastoletnia Julia Wieniawa kusi półnagim ciałem na marokańskiej plaży!

Julia Wieniawa popłakała się podczas kręcenia scen najnowszego filmu Patryka Vegi! [WIDEO]Komentarzy: 4


Gość | 11 grudnia 2017, 12:00

Taka tandentna Zydowka 5 tej kategorii.Takowych w Polsce od groma i troche.


Gość | 10 grudnia 2017, 20:01

Kto to jest?
Ahhh, kolejna bez wykształcenia, która przespała się z połową warszawskich słoików… Taka typowa przaśna Karyna… Podniecajcie się dalej wsiury.


Gość | 6 grudnia 2017, 01:37

nad czym się tu zachwycać… codziennie na ulicy widze ladniejsze naturalne kobitki 🙂


Joasia72 | 4 grudnia 2017, 21:48

Jak to nawet drobnostka potrafi zmienić kobietę 😀 Ja też ostatnio zaliczyłam małą metamorfozę 🙂 Dodałam sobie pasemek, schudłam 8 kilo z IQgreen i odświeżyłam szafę na zimę 🙂 Czuję się o niebo lepiej!


Dodaj komentarz
×