Szukaj

Wielki powrót Joanny Koroniewskiej na ekrany! Gwiazda dostała rolę w hicie Polsatu! Jej mąż jest zachwycony [WIDEO]

Joanna Koroniewska Ślad serial

Joanna Koroniewska Ślad serial

Joanna Koroniewska w serialu Polsatu

Joanna Koroniewska po urlopie macierzyńskim wróciła do pracy. Aktorka dostała rolę w serialu Ślad. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Joanna Koroniewska odkąd została mamą postanowiła zachować zdrowy balans pomiędzy pracą a rodzina. Dla aktorki najważniejsze są dzieci i mąż, którym stara się poświęcać jak najwięcej wolnego czasu. Nie oznacza to jednak, że gwiazda zapomina o swoich fanach – już niebawem zobaczymy ją w nowej produkcji!

Koroniewska pojawi się w hitowym serialu Polsatu Ślad, w którym wcieli się w postać nadkomisarz Mai Oleander. A co z M jak Miłość, dzięki któremu Joanna zdobyła tak dużą popularność?

Z tym „M jak Miłość” to ciągle są i plotki i prośby. Ja jestem osobą, która nigdy nie będzie się odcinała od serialu w którym zaczęłam. Nigdy też nie będę mówiła na ten serial niczego złego. Już nie będę mówiła, że zagram bądź nie zagram. Zależy mi na tym, żeby moja kariera nie przysłoniła mi rodziny. A ponieważ druga osoba bardzo dużo pracuje, więc zależy mi też na tym, aby bywać w domu. Tak się złożyło, że teraz kiedy wzięłam serial „Ślad”, wzięłam też główną rolę w teatrze. Ciężko jest mi to wszystko pogodzić, a z drugiej strony wiem, że za chwilę zrobię sobie jakąś przerwę. Tak już mamy w tym zawodzie. Jak jest to jest dużo, a jak nie ma to nie ma w ogóle. Nigdy nie mów nigdy, ale też nigdy nie będę psioczyła na to, co mam, bo wydaje mi się, że każda rola w moim życiu była ważna.

Joasia nie ukrywa, że jedną z osób, która bardzo cieszy się z jej nowej roli jest jej mąż – Maciej Dowbor. Wszystko przez wzgląd na to, że sam bardzo lubi kryminały:

W ogóle nie rozmawiamy o pracy. Maćkowi spodobała się propozycja, bo to był serial kryminalny, on bardzo lubi kryminały. A ja wiedziałam, że muszę się z tą propozycją jakoś zmierzyć. Mam nadzieję, że sprostałam.

Jesteście ciekawi, jak w nowej roli poradzi sobie Joanna?

Joanna Brodzik oficjalnie o swojej roli w „M jak miłość”! Na te słowa czekali wszyscy fani serialu!

Joanna Koroniewska bez makijażu wygląda jak nastolatka! Fani przecierają oczy ze zdumienia

Już wiemy na co Joanna Koroniewska wydaje ciężko zarobione pieniądze męża! Każda kobieta jej pozazdrości


Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - wiosenna ramówka Polsatu 2019

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - wiosenna ramówka Polsatu 2019

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - Walentynki 2019

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - Walentynki 2019

Joanna Koroniewska na spacerze z Helenką

Joanna Koroniewska na spacerze z Helenką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×