Dawid Kwiatkowski porównał Cleo i Edytę Górniak! Tak szczerze o następczyni diwy nie mówił jeszcze nikt! [WIDEO]

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski o jurorach z „The Voice Kids”

Dawid Kwiatkowski skomentował miniony sezon The Voice Kids i ocenił Cleo w roli jurorki. Czy tęskni za Edytą Górniak w fotelu obok? I czy zamierza wziąć udział w kolejnej edycji? Zobaczcie wideo!

23 lutego odbył się finał programu The Voice Kids. W pięknym stylu zwyciężyła Ania „AniKa” Dąbrowska z drużyny Cleo. Jednak poziom wszystkich uczestników był niezwykle wysoki. Program cieszył się ogromną popularnością, a wszyscy zastanawiają się czy będzie trzecia edycja show. Jak się okazało, prawdopodobnie tak, o czym w rozmowie z reporterką Jastrząb Post poinformował sam Dawid Kwiatkowski:

Mam nadzieję, że tak. Jeśli chodzi o oglądalność i o PR całego programu, to myślę, że nie ma żadnych przeciwwskazań. Jeśli by był, to zgłaszam swoją obecność w trzeciej edycji bo to jest super program.

Przed finałowym odcinkiem Dawid czuł, że wygra Ania:

Ja właśnie wstałem w dzień finału z łóżka i tak sobie pomyślałem-kurcze, nie stresuj się chłopie, bo te 3 osoby, które pozostały, to każdy z nich jeśli wygra to zasłużenie.I nie było w tym finale takiej osoby, która jeśliby wygrała, to by wszyscy powiedzieli ej, bez sensu. Czułem, że wygra Ania. Nie mówiłem tego mojemu Pawełkowi, ale czułem, że to będzie Ania bo poza talentem jest wspaniałą dziewczyną. Poza talentem zwracam uwagę na to, jakie są te dzieci, jak są wychowane, czy są skorzy do zmiany. A Ania wszystko ma.

Kto jego zdaniem lepiej poradził sobie w roli trenera – Edyta Górniak czy Cleo?

Ciężko to porównać. Tęsknie za Edytą, bo wnosiła całkiem coś innego niż Cleo. To nie znaczy, że gorzej, lepiej. Ja nawet nie mogę ocenić czy Cleo poradziła sobie lepiej. Najważniejsze, że Cleo czuje się tam jak ryba w wodzie i my mamy super przelot ze sobą. Kocham tą dziewczynę z całego serca, tak samo jak kocham Edytę.

A Wam kto bardziej przypadł do gustu? Edyta czy Cleo?

Córka polskiej gwiazdy robi furorę w niemieckim „The Voice Kids”! Objawiła się druga Roksana Węgiel! [WIDEO]

Cała w emocjach Ania Dąbrowska na gorąco o swoim zwycięstwie w „The Voice Kids 2”! Ma piękne przesłanie dla chorych fanów [WIDEO]

Wpadka Jacka Kurskiego w finale „The Voice Kids 2”. Pomylił tytuł piosenki Roksany Węgiel


Dawid Kwiatkowski – TeleKamery 2019

Dawid Kwiatkowski – TeleKamery 2019

Dawid Kwiatkowski – TeleKamery 2019

Dawid Kwiatkowski – TeleKamery 2019

Dawid Kwiatkowski – TeleKamery 2019

Dawid Kwiatkowski – TeleKamery 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×