ExclusiveWszyscy znają Cleo, a co wiedzą o wokalistce? Bardzo mało. Tylko nam artystka zdradza, dlaczego jest tak tajemnicza [WIDEO]

Wszyscy znają Cleo, a co wiedzą o wokalistce? Bardzo mało. Tylko nam artystka zdradza, dlaczego jest tak tajemnicza [WIDEO]

Cleo
Cleo
08.07.2023 20:20

Cleo zaczęła karierę wiele lat temu, ale największą popularność przyniosła jej współpraca z Donatanem. W 2014 roku duet reprezentował Polskę w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji. Zajęli wówczas 14. miejsce, a wokalistka na stałe wpisała się w polski show-biznes.

Obecnie, oprócz nagrywania nowych utworów, jest też trenerką młodych talentów w muzycznych show The Voice Kids. Jakiś czas temu zakończyła się kolejna odsłona programu.

Wokalistka zajęła się swoją karierą muzyczną. Pojawia się w różnych projektach, ale też jest bardzo aktywna w social mediach. Mimo to bardzo niewiele o niej wiadomo. Dlaczego? Co zdradziła w rozmowie z naszą reporterką piękna wokalistka?

Dlaczego nie wiadomo nic o życiu osobistym Cleo?

Cleo nie zdradza żadnych szczegółów ze swojego życia prywatnego. Nie widnieje na okładkach kolorowych gazet z powodu skandali, nie rozpisuje się prasa o jej miłościach, czy też partnerach. Zdradziła nam, jak to się dzieje, że tak mało o niej wiadomo:

Sytuacja wygląda tak, że nie zdradzam swojego życia prywatnego. Rozdzielam to, dlatego, że życie prywatne jest moim azylem, gdzie w ciszy mogę się spotkać z rodziną i kontemplować czas.

Całą rozmowę usłyszycie poniżej. Co wy na to?

Cleo - finał The Voice Kids 6 (fot. AKPA)
Cleo - finał The Voice Kids 6 (fot. AKPA)
Cleo w nowej fryzurze na finale The Voice Kids 6
Cleo w nowej fryzurze na finale The Voice Kids 6
Wielkanoc 2023. Cleo
Wielkanoc 2023. Cleo
Cleo - Koncert 100 lat Disneya (fot. AKPA)
Cleo - Koncert 100 lat Disneya (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także