Grażyna Wolszczak dostanie od ukochanego nietypowy prezent na święta. „Dżdżownice będą się rozłazić po domu”

Co Grażyna Wolszczak dostanie na święta?

Co Grażyna Wolszczak dostanie na święta?

Grażyna Wolszczak zdradziła, jak spędzi święta. Pochwaliła się przy okazji prezentem, o jaki poprosiła partnera. Odważna decyzja.

Święta za pasem. W domach wielu gwiazd stanęły już choinki i pojawiły się dekoracje zwiastujące jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Znani chętnie dzielą się zdjęciami z przygotowań do Bożego Narodzenia. Niektórzy musieli zweryfikować swoje plany i przerwać wieloletnią tradycję. Joanna Krupa zdradziła nam, że tegoroczną Wigilię spędzi tylko z mężem i córką – inaczej niż w poprzednich latach.

Jaki prezent Grażyna Wolszczak dostanie od partnera na święta?

A jakie plany na święta ma Grażyna Wolszczak? Aktorka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zdradziła, że szykuje się do rodzinnego świętowania w domu teściowej. Każdy uczestnik kolacji wigilijnej ma zabrać ze sobą osobiście przygotowaną potrawę:

U mnie święta będą bardzo tradycyjne. Mam niestety niepełnosprawną teściową, która jest na wózku. Musimy pomieścić się tym razem u niej, więc robimy taką składkową Wigilię, każdy coś gotuje i spotykamy się u teściowej.

Wiemy też, co Grażyna znajdzie pod choinką. Poprosiła ukochanego o bardzo oryginalny prezent. Jako fanka ekologicznego stylu życia wysłała mu wiadomość z prośbą o domowy kompostownik:

Cezary mnie zapytał, co mi kupić pod choinkę i powiedziałam, żeby kupił mi kompostownik. Taki do mieszkania. On zaczął czytać trochę na ten temat, podesłał mi linka i rzeczywiście jest niebezpieczeństwo, że dżdżownice będą się rozłazić po domu.

Mamy dla gwiazdy dobrą wiadomość – w sprzedaży nie brakuje kompostowników, do których nie potrzeba dżdżownic.

Cała rozmowa poniżej.


Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz

Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz

Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz na gali Skrzydła Ekologii

Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz na gali Skrzydła Ekologii

Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz - premiera spektaklu Pozytywni, 2015

Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz - premiera spektaklu Pozytywni, 2015

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×