Choinki gwiazd na święta 2021. Instagram tonie w zdjęciach przepięknie ozdobionych iglaków. Jest szał!

Choinki gwiazd

Choinki gwiazd

Gwiazdy przystroiły swoje choinki. Instagram zalały zdjęcia świątecznych drzewek. Kto najbardziej zaszalał? Czyja choinka robi największe wrażenie? Wybór jest bardzo trudny. Zobaczcie sami.

Grudzień to czas na rozpoczęcie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Jest to magiczny okres, w którym wielu może na chwilę się zatrzymać i spotkać w rodzinnym gronie. W tradycję świąt wpisał się już wigilijny seans Kevina samego w domu oraz słuchanie i śpiewanie hitów takich jak Last Christmas czy All I Want For Christmas. Czym jednak byłaby Gwiazdka bez dekoracji i choinki?

Według tradycji świąteczne drzewko powinno się ubierać 24 grudnia. Zwykle jednak odchodzi się od tej daty i przystraja choinkę dużo wcześniej, by jak najdłużej cieszyła oko. Niektóre gwiazdy jeszcze w listopadzie chwaliły się na Instagramie stylowo ozdobionymi iglakami.

Ile gwiazd, tyle propozycji. Niektórzy zdecydowali się na choinki sztuczne, które będą mogli schować w piwnicy i wyjąć ponownie za rok. Inni postawili na żywe drzewka, które po świętach posadzą w ogrodzie czy okolicznym parku. Ostatnio popularnym rozwiązaniem jest również wypożyczalnia choinek wraz z ozdobami. Tutaj trzeba jednak uważać. W zeszłym roku na taką opcję zdecydowała się Maffashion, która szybko pożałowała swojej decyzji. Choinka dotarła nieco wysuszona, a ozdoby były niechlujnie narzucane na gałązki. Miejmy nadzieję, że w tym roku nikt nie natnie się na nieuczciwe usługi.

Choinki gwiazd na Boże Narodzenie 2021

Gwiazdy mają różne gusta, co zdecydowanie można zauważyć na co dzień. W przypadku choinek jest podobnie. Łączy je jednak fakt, że wszystkie są przepiękne i udekorowane z dbałością o każdy detal. Jedną z największych fanek Gwiazdki jest Królowa Elżbieta II. W Pałacu Buckingham stanęło w tym roku 20-metrowe drzewo, które zostało przystrojone ozdobami w kolorach złotym i czerwonym. Co ciekawe, jest to pierwsza z wielu choinek, które staną w pałacu. Musimy przyznać, że robi wrażenie.

Zajrzyjmy jednak do domów polskich gwiazd. Świątecznymi dekoracjami pochwaliła się Małgorzata Rozenek, która mimo zajętości wygospodarowała czas na perfekcyjne udekorowanie rodzinnego gniazdka. Gwiazda TVN-u dba o to, by jej dzieci były szczęśliwe. Nic więc dziwnego, że już trzy tygodnie przed Bożym Narodzeniem zapanował w jej domu iście świąteczny klimat. Całość prezentuje się wprost bajkowo. Choinka została udekorowana ozdobami w barwach polskiej flagi.

A jak wyglądają choinki u innych polskich gwiazd? Udekorowanymi drzewkami pochwalili się także m.in.: Anna Lewandowska, Natalia Siwiec, Weronika Rosati, Magdalena Lamparska, Sylwia Bomba, Lara Gessler.

Zdjęcia w galerii.


Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Julia Wieniawa pokazała choinkę

Julia Wieniawa pokazała choinkę

Anna Lewandowska pokazała choinkę

Anna Lewandowska pokazała choinkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×