Wyjątkowo smutne święta u Joanny Krupy: „Nie będzie to już takie tradycyjne, jak co roku”. Skąd ta nagła zmiana?

Joanna Krupa o planach na święta

Joanna Krupa o planach na święta

Jak Joanna Krupa spędzi Boże Narodzenie w 2021 roku? Gwiazda zdradziła swoje plany i opowiedziała o macierzyństwie. Zdradziła przy okazji, czy planuje kolejne dziecko.

Joanna Krupa od najmłodszych lat mieszka w Los Angeles. Do USA wyemigrowała z rodzicami, gdy miała zaledwie 5 lat. Chociaż dorastała za oceanem, nie zapomniała o polskich tradycjach, które przekazuje swojej córeczce Ashy. Dziewczynka mówi po polsku i zdążyła już kilkakrotnie odwiedzić Warszawę. Towarzyszyła mamie na planie Top Model. Gwiazda pokazała jej m.in. Stare Miasto.

Joanna Krupa o macierzyństwie i planach na święta

O to, jak Krupa łączy karierę z macierzyństwem, zapytała reporterka Jastrząb Post. Gwiazda zdradziła, że dzisiaj nie wyobraża sobie życia bez dziecka. Asha wywróciła jej świat do góry nogami. Co więcej, coraz bardziej przypomina ją z dzieciństwa:

Życie się strasznie zmienia jak jest się mamą. Wiadomo, teraz ona jest coraz starsza, ma dwa latka i jest mi coraz ciężej wyjeżdżać bez niej. Nawet jak jestem bez niej 4 dni, to jest mi strasznie ciężko. Ale zawsze marzyłam i robię to, co kocham i próbuję to łączyć z moją córeczką. Jak mogę to jestem z nią, jak mogę to wezmę ją ze sobą. Nie daje swojej pracy na boczny tor. Dalej to kocham, dalej mam do tego pasję i robię to, co kochałam robić. Może trochę marzę, aby ona poszła w moim kierunku. To nie jest marzenie ojca, ale ona już coraz bardziej zachowuje się jak diwa. Chociaż ma dopiero 2 latka, to już pokazuje swoją osobowość.

Joanna opowiedziała o swoich planach na święta. W tym roku złamie wieloletnią tradycję i zostanie w domu. Spędzi Boże Narodzenie z mężem i córką:

Niestety myślę, że będę sama z mężem. Może nie niestety, ale nie będzie to już takie tradycyjne, jak co roku. Że wyjeżdżaliśmy w góry, był śnieg, cała rodzina przyjeżdżała. W tym roku myślę, że będzie bardziej skromnie. Ja będę z mężem i swoją córeczką, i myślę, że będzie bardziej po amerykańsku. On na pewno będzie gotował swoje dania i zobaczymy. Asia pewnie będzie miała problem z choinką i z bombkami, że wszystko będzie chciała zrywać. Dla niej to będzie wow. Ale bardzo chciałabym wyjechać z nią w góry, do domu ze śniegiem.

Gwieździe marzy się kolejne dziecko:

To byłoby moje marzenie. Ale czy tam na górze jest to wpisane dla mnie to nie wiem. Zobaczymy.

Cała rozmowa poniżej.


Święta u Joanny Krupy

Święta u Joanny Krupy

Święta u Joanny Krupy

Święta u Joanny Krupy

Święta u Joanny Krupy

Święta u Joanny Krupy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×