Szukaj

Basia Kurdej-Szatan padła ofiarą przestępstwa! Tylko szybka reakcja uratowała ją przed tragedią [WIDEO]

Basia Kurdej-Szatan podzieliła się zaskakującym wyznaniem. Gwiazda przyznała, że padła ofiarą bardzo nieprzyjemnego przestępstwa. Udało jej się opanować sytuację dzięki szybkiej reakcji i opanowaniu, ale bardzo się zdenerwowała. Co się stało?
Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, a uwielbienie fanów widać przede wszystkim w social mediach. Konto na Instagramie gwiazdy obserwuje już ponad milion osób, a regularnie pojawiające się wpisy są szczodrze komentowane. Niestety, ta popularność sprawia, że gwiazda jest łakomym kąskiem dla hakerów. Przestępstwa internetowe w dzisiejszych czasach mogą dotknąć niemal wszystkich. Jakiś czas temu konto stracił jej partner, Rafał Szatan, a teraz ona sama padła ofiarą hakerów. Na szczęście aktorka nie straciła zimnej krwi i po kilku dniach odzyskała dostęp do swojego profilu.

W rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że uratowało ją właśnie opanowanie:

Miałam włamanie. Nie miałam kilka dni Instagrama, ale tym razem nie zrobiłam tego błędu co Rafał. Jemu w końcu całkowicie wykasowali, bo on próbował zmieniać hasła, kombinował, tamci się przestraszyli i od razu wykasowali, a ja uderzyłam do centrali Instagrama, co polecam. Ja od dwóch lat co najmniej muszę co chwilę zmieniać hasło na mojej poczcie mailowej. Bo co chwilę nie mogę się zalogować. Na Instagrama się udało. To jest świat internetu, hakerzy mają frajdę jak mogą złamać zabezpieczenia facebookowe i instagramowe i nie tylko.

Choć gwiazda nie pozwoliła sobie na panikę, wyjawiła, że całe zdarzenie sprawiło jej ogromną przykrość. Nie sądzi jednak, by była uzależniona:

O dziwo byłam bardzo spokojna. Było mi przykro, bo ja lubię to po prostu. Ja traktuję przyjacielsko tego Instagrama, lubię się dzielić różnymi rzeczami z moimi followersami, ale na szczęście okazało się, że nie jestem aż na tyle uzależniona.

Mieliście kiedyś podobną sytuację?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką na wielkanocnej okładce! Świątecznej sesji towarzyszy bardzo intymny wywiad

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan cała na biało i seksowna Małgorzata Socha w czerni. Ich stylizacje były niemal identyczne!

Zobacz Plejada gwiazd na premierze samochodu: Basia Kurdej-Szatan, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha, Karolina Gorczyca, Piotr Sałata


Czy Basia Kurdej-Szatan ma dobry modowy gust?

×