Michał Wiśniewski obraził męża Ani Wyszkoni. Gwiazda zmiażdżyła go jednym krótkim zdaniem. KLASA! [WIDEO]

Ania Wyszkoni, Michał Wiśniewski

Ania Wyszkoni, Michał Wiśniewski

Jednym z polskich jurorów w tegorocznej Eurowizji był Maciej Durczak. Obecność menadżera gwiazd nie spodobała się Michałowi Wiśniewskiemu, który nie szczędził pod jego adresem ostrych słów. Ania Wyszkoni jednym zdaniem podsumowała zachowanie Michała.

Eurowizja już dawno za nami. Polska nie awansowała do finału (choć według nieoficjalnych informacji dostała wystarczającą liczbę punktów, by w nim być), zaś cały konkurs wygrał zdolny Holender. Wpływ na wynik konkursu w 50% mieli jurorzy z poszczególnych krajów, u nas swoje punkty przyznali m.in. Ania Wyszkoni i jej mąż Maciej Durczak, który w branży muzycznej pracuje od prawie 30 lat. To on odpowiada za kariery największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, pracował m.in. z Ich Troje w latach, gdy grupa była na absolutnym topie. Nic dziwnego, że TVP zaprosiło go do wąskiego grona osób, które decydowały o losach eurowizyjnych uczestników.

Pomysł publicznego nadawcy nie spodobał się Michałowi Wiśniewskiemu. Lider Ich Troje zaraz po Eurowizji odwiedził Pytanie na śniadanie, w którym gorzko ocenił obecność męża Ani Wyszkoni w polskim jury, podważając tym samym jego wizerunek jako eksperta:

Co to jest ekspert od Eurowizji? No nie ma ekspertów od Eurowizji. Przepraszam oczywiście, z całym szacunkiem dla Maćka, ale jakim jest ekspertem od Eurowizji. Jest menadżerem muzycznym. Przepraszam bardzo, ale ja rozumiem, że… Ale ja chciałem powiedzieć, że… – pytał na wizji Wiśniewski, któremu wypowiedź przerwała Marcelina Zawadzka.

Nasza reporterka poprosiła Anię o komentarz w tej sprawie. Gwiazda, z typową dla siebie klasą i kulturą, jednym zdaniem zamknęła cały temat:

Rozumiem, że Michał żałuje, że on nie był w jury. Nie chcę tego oceniać. Każdy ma swoje zdanie. Ja jestem na scenie od 23 lat i uważam, że wcale nie trzeba być na Eurowizji, żeby mieć duszę wrażliwa i być na tyle obeznaną, żeby móc oceniać innych.

Co na to Michał?

Zobacz: Edyta Górniak skomentowała wyniki Eurowizji. Co ją zniechęca do ponownego udziału? [WIDEO]

Zobacz: Eurowizja 2019: Madonna pokazała za dużo. Organizatorzy nie mieli tego w scenariuszu! Wystosowali oficjalne oświadczenie!

Zobacz: Kim jest Duncan Laurence – zwycięzca Eurowizji 2019? Za jego sukcesem kryje się poruszająca historia


Ania Wyszkoni z mężem i swoim managerem – Maciejem Durczakiem

Ania Wyszkoni z mężem i swoim managerem – Maciejem Durczakiem

Maciej Durczak z Anią Wyszkoni

Maciej Durczak z Anią Wyszkoni

Ania Wyszkoni i Maciej Durczak z córką

Ania Wyszkoni i Maciej Durczak z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×