Marika o ostatnich przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży 2016. Wiemy, co zaśpiewa [WIDEO]

marika światowe dni młodzieży kraków 2016 co zaśpiewa

marika światowe dni młodzieży kraków 2016 co zaśpiewa

Co Marika zaśpiewa na Światowych Dniach Młodzieży?

Już niedługo do Polski ze wszystkich stron świata przyjadą uczestnicy Światowych Dni Młodzieży 2016. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w Krakowie w dniach 26-31 lipca 2016 r. A jedną ze znanych osób, która się w nie osobiście zaangażowała jest Marika.

Jesienią wokalistka udzieliła wywiadu, w którym otwarcie przyznała, że po rozwodzie z poprzednim partnerem nie tylko się załamała, ale też odrzuciła Boga. Dopiero niedawno nawróciła się na wiarę katolicką, a pomógł jej w tym m.in. związek z obecnie już mężem Pawłem Nowakiem (zobacz więcej).

W tej sytuacji trudno się dziwić, że wokalistka zgodziła się wystąpić w koncercie na Światowych Dniach Młodzieży. Nam zdradziła, co zaśpiewa.

Jako gość formacji TGD będę miała przyjemność zaśpiewać trzy piosenki w ramach Światowych Dni Młodzieży – mówi Jastrząb Post Marika. – Wiem, że rozdysponowane są również wersje językowe. Mnie w udziale ma przypaść francuskojęzyczna zwrotka. Będę musiała się pilnie uczyć, bo nie jestem super frankonawijaczem. Zabiorę się do pracy z sercem, wytrwałością i skrupulatnością. Przygotuję się do tego tak, żeby ci ludzie, którzy tam przyjdą słuchać, zrozumieli – dodaje.

A czy niestraszne jest jej widmo ataków terrorystycznych, o których mówi się w kontekście Światowych Dni Młodzieży 2016?

Z tymi atakami sprawa nie jest taka oczywista, jak się nam mówi – twierdzi Marika. – One niekoniecznie są inspirowane przez tych, co się nam mówi, że są inspirowane. I raczej mają miejsce w krajach bardzo zamożnych, które są instancjami rozgrywającymi. A my nie należymy do takich rozgrywających, nie mamy tak istotnej funkcji w tych konfliktach i samej Unii Europejskiej. Nie dam się zwariować, nie dam sobie powiedzieć, że mam żyć w strachu. Gdybyśmy dali to sobie powiedzieć, wszystkie imprezy publiczne byłyby naznaczone tego rodzaju ryzykiem – dodaje wokalistka.

A czy wy wybieracie się na Światowe Dni Młodzieży 2016?

Zobacz także: Słynna kreatorka fryzur pochwaliła nową fryzurę Mariki [WIDEO]

Marika

Marika zaśpiewa na Światowych Dniach Młodzieży 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×