Jastrząb TVJastrząb TV ExclusiveTa polska gwiazda weźmie udział w Światowych Dniach Młodzieży 2016. Odegra bardzo ważną rolę

Ta polska gwiazda weźmie udział w Światowych Dniach Młodzieży 2016. Odegra bardzo ważną rolę

Ta polska gwiazda weźmie udział w Światowych Dniach Młodzieży 2016. Odegra bardzo ważną rolę
Natalia Brzostowska

06.04.2016 12:28, aktual.: 06.04.2016 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marika po rozwodzie ze swoim poprzednim partnerem totalnie się załamała. Odsunęła się od wiary, w której została wychowana. To był dla niej bardzo trudny okres. Do czasu. Do czasu aż poznała obecnego męża, z którym wzięła ślub w Poniedziałek Wielkanocny. Wokalistka kilka miesięcy temu wyznała, że to on (Paweł Nowak) oraz właśnie Bóg przywrócili szczęście w jej życiu. Marika jesienią udzieliła specjalnego wywiadu, w którym mówiła o nawróceniu.

Dzisiaj jest szczęśliwą świeżo upieczoną mężatką, powróciła do śpiewania i jest równie aktywna w życiu religijnym. Zbliża się jedno z najważniejszych katolickich wydarzeń - Światowe Dni Młodzieży. W tym roku odbędą się w Krakowie. Zjedzie się na nie młodzież z całego świata. Nie zabraknie również Mariki:

Będę tam Martą, ale też będę tam Mariką, ponieważ na zaproszenie zespołu TGT będę miała przyjemność tam zaśpiewać.

Z wielu stron docierają do nas również informacje o zagrożeniu terrorystycznym podczas tego wydarzenia. Wielu ludzi się boi, a jakie zdanie ma Marika?

Niebezpieczeństwo jest w każdej chwili, ale spokój i bezpieczeństwo też. Ja myślę, że informacje, które do nas docierają, zwykłych śmiertelników, którzy nie decydują o losach  świata bezpośrednio - w sensie politycznym - to są informacje, które ktoś nam daje celowo i mają zrobić na nas określone wrażenie. Ja bym temu nie ufała. Komuś zależy, żebyśmy się nie czuli dobrze na świecie, żebyśmy się czuli zalęknieniu, wystraszeni i zagrożeni, żebyśmy upatrywali w sobie nawzajem wrogów. Mi się to nie podoba. Ja nie mam zamiaru uczestniczyć w tej dziwnej polityce i na pewno nie dam się zastraszyć i strach nie będzie decydował o tym, co ja będę w życiu robiła. 

Popieracie?

Marika o aferze z wyciekiem zdjęć z jej ślubu
Marika o aferze z wyciekiem zdjęć z jej ślubu
Marika w Hard Rock Cafe
(Fot. ONS)
Marika w Hard Rock Cafe (Fot. ONS)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także