Szukaj

Tak wyglądają poświąteczne diety gwiazd. Zobacz, jak to robią Kasia Warnke, Lara Gessler, Maciek Sieradzky i inni [wideo]

Gwiazdy o poświątecznych dietach

Gwiazdy o poświątecznych dietach

Poświąteczne diety gwiazd

Wielkanoc nierozerwalnie wiążą się z kulinarnymi tradycjami, które tak kochamy, że nierzadko wracamy z kilkudniowych świat z paroma nadprogramowymi kilogramami. Co na to poradzić? A na dodatek lato zbliża się nieubłaganie. Wysokie temperatury zmuszą nas do pokazania ciała, a my nie do końca jesteśmy zadowoleni. Na szczęście nie jesteśmy osamotnieni w tym zmartwieniu. Niedawno gwiazdy opowiadały o tym, co przygotują na święta.

Zobacz: Tak gwiazdy spędzają Wielkanoc: Kto nie jada w święta kiełbasy, a kto przygotowuje kaczkę w pomarańczach?

Teraz chwalą się tym, jak radzą sobie z odzyskaniem formy po świętach. Nie każdy przecież ma to szczęście, że trenuje do Tańca z Gwiazdami.

Zobacz: Święta, święta i po świętach, a uczestnicy „Tańca z Gwiazdami” wrócili na sale treningowe

W rozmowie z TVNKasia Warnke i Piotr Stramowski zdradzili, że nie mieli w tym roku tego problemu, ponieważ Wielkanoc spędzili na urlopie w Afryce, natomiast mają swoje własne sposoby na zrzucanie zbędnych kilogramów: 

Siłownia i dieta po prostu – według Piotra Stramowskiego

Natomiast Kasia troszkę rozszerzyła tę wypowiedź o szczegóły:

5 posiłków dziennie – mięso i warzywa, a wieczorem dość nietypowo, bo dużo węglowodanów – dwa woreczki ryżu. Piotrek przekonał mnie do siłowni, natomiast ilość posiłków, jest dla mnie trudna do wykonania. 

Z kolei u Maćka Sieradzkiego święta trwały „nieco” dłużej:

Ja już od miesiąca albo dwóch cały czas mam święta. Jakoś hamulce mi puściły i mam nocne napady na lodówkę. (…)Cały dzień potrafię nie jeść, mówię ” no Maciek, jestem z ciebie dumny”. a w nocy… Kiedyś tak miałem, że nie jadłem i dużo chodziłem. Wtedy schudłem. Potrafię się zawziąć. 

A co radzi Lara Gessler? Z umiejętnościami kulinarnymi jej i jej rodziny nie da się nie jeść, nie tylko podczas Wielkanocy 🙂 

Trzeba pojeść, ale potem trzeba się ruszyć. Jak się człowiek naje to i metabolizm mu się napędzi. Także to też robi swoje dobre strony, tylko potem trzeba się ruszyć. 

Zgadzacie się z Larą? Obejrzyjcie cały materiał, a dowiecie się jakie rady mają Mateusz Hładki, Maciej Musiałowski i Marika. 


Źródło: Agencja TVN / x-news.pl

Lara Gessler na imprezie Martini

Lara Gessler o diecie poświąteczej

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke na imprezie Martini

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke o diecie poświątecznej


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×