Polska modelka odsłania kulisy bezwzględnego świata mody. Jest ostro i kontrowersyjnie [WIDEO]

Charlotte Tomaszewska, Maria Palm,

Charlotte Tomaszewska, Maria Palm, "Modelka" (fot. mat. pras.)

Kiedy premiera filmu „Modelka”?

Życie w blasku fleszy, chodzenie po wybiegach w najdroższych ubraniach znanych projektantów, lukratywne kontrakty, znajomości z celebrytami, podróżowanie z jednej stolicy świata mody do drugiej… Tak w dużym skrócie i uproszczeniu większość ludzi wyobraża sobie pracę w modelingu.

Z tym tyleż powszechnym, co często mylnym przekonaniem walczy duński reżyser Mads Matthiesen. Fabułę swojego najnowszego filmu „Modelka” osadził w realiach paryskiego świata mody, a główną bohaterką uczynił Marię Palm. Pochodząca z Danii modelka gra Emmy, która marzy, aby pracować dla najbardziej prestiżowych marek. Niestety, nieszczęśliwie zakocha się w przystojnym fotografie (w tej roli Ed Skrein), a związek ten nie tylko stanie się niebezpiecznie obsesyjny, ale też odsłoni całą prawdę o świecie mody.

W tej międzynarodowej produkcji pojawia się też polski akcent. Na ekranie można zobaczyć polską modelkę Charlotte Tomaszewską. Wcieli się w postać Zofii, współlokatorki głównej bohaterki. I to właśnie ona umożliwi wejście nowej w branży dziewczynie do świata pełnego atrakcyjnych ludzi, drogich marek, luksusowych imprez, ale też groźnych pokus.

Premiera filmu „Modelka” zapowiadana jest na 13 maja. Wybierzecie się? Zobaczcie zapowiedź.

Zobacz także: Te bliźniaczki to najważniejsze nazwiska w świecie mody

Charlotte Tomaszewska zagrała w filmie

Charlotte Tomaszewska w filmie „Modelka” zagrała Zofię, modelkę z Polski (fot. YouTube)

Ed Skrein, Maria Palm. Film

Ed Skrein i Maria Palm. Film „Modelka” (fot. mat. pras.)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×