ExclusiveJak dba o siebie Szindy? Modelka zdradziła swój sekret [WIDEO]

Jak dba o siebie Szindy? Modelka zdradziła swój sekret [WIDEO]

Ola Szindy Kowal
Ola Szindy Kowal
13.12.2023 10:40, aktualizacja: 19.12.2023 09:39

Szindy to pseudonim Aleksandry Kowal, modelki, która zyskała duży rozgłos w mediach społecznościowych. Wierni fani za pośrednictwem jej profilu na Instagramie mogą oglądać efekty sesji zdjęciowych, a uroda i figura Oli niezmiennie zachwyca internautów. Podczas pokazu Macieja Zienia Kowal zdradziła reporterce Jastrząb Post między innymi, jak czuje się po ślubie.

Szindy opowiedziała, jak o siebie dba. Jaki jest sekret modelki?

W wywiadzie Szindy nie ukrywała, że świetnie czuła się na pokazie, a współpraca z Maciejem Zieniem to dla niej przyjemność.

Czułam się bardzo wyjątkowo. Sama kreacja sprawia, że czuję się kobieco, zmysłowo i bardzo odważnie. Jestem dumna, że jestem w tym miejscu i że Maciek pozwolił mi być w tej kreacji - wyznała.

Wielu fanów zastanawia się, jak piękna modelka na co dzień dba o swoją kondycję psychiczną i fizyczną. Okazuje się, że dla Aleksandry niezwykle ważne jest zadbanie o spokój i odpowiednie metody wyciszania się.

Staram się przede wszystkim dbać o swoją głowę, bo to co mamy w środku widać na zewnątrz. Uwielbiam czytać książki, medytować i ćwiczyć. Myślę, że to są te wszystkie rzeczy, które sprawiają, że jestem w tym miejscu, w którym jestem - mówiła.

Szindy od niedawna jest mężatką. Jak czuje się w małżeństwie i czy była to dla niej wielka zmiana?

Ola Kowal otwarcie przyznała, że każdej zakochanej parze poleca rozważenie ślubu. Zdaniem modelki jest to świetne rozwinięcie relacji. Ona sama jako żona czuje się bardzo dobrze.

Każdemu polecam. Jest to naprawdę bardzo miłe uczucie. Jeśli relacja jest piękna, to jest to taka piękna wisienka na torcie - oceniła.

Jesteście fanami projektów Macieja Zienia?

scena z: Ola Kowal, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Ola Kowal, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
Kowal Ola Aleksandra2018-10-05
Kowal Ola Aleksandra2018-10-05
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także