Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agnieszka Włodarczyk rozkochała w sobie największe ciacho polskiego „The Voice”! O ich płomiennym romansie aż huczy w mediach!
Agnieszka Włodarczyk rozkochała w sobie największe ciacho polskiego „The Voice”! O ich płomiennym romansie aż huczy w mediach!

Agnieszka Włodarczyk rozkochała w sobie największe ciacho polskiego „The Voice”! O...

Agnieszka Włodarczyk rozkochała w sobie największe ciacho polskiego...

Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp w Sopocie! Publiczność aż przecierała oczy z wrażenia!
Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp w Sopocie! Publiczność aż przecierała oczy z wrażenia!

Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp w Sopocie! Publiczność...

Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp...

Katarzyna Skrzynecka z córeczką i mężem na szalonych wakacjach w AFRYCE! Bajeczne zdjęcia trafiły do sieci! [DUŻO ZDJĘĆ]
Katarzyna Skrzynecka z córeczką i mężem na szalonych wakacjach w AFRYCE! Bajeczne zdjęcia trafiły do sieci! [DUŻO ZDJĘĆ]

Katarzyna Skrzynecka z córeczką i mężem na szalonych wakacjach w AFRYCE!...

Katarzyna Skrzynecka z córeczką i mężem na szalonych...

Dziś środa, 15.08.2018

Jak mąż Joanny Krupy zareagował na jej nową nagą sesję zdjęciową? „Jest bardzo dumny. Chce, żebym planowała następną” [WIDEO]
Joanna Krupa o nagich sesjach zdjęciowych

Joanna Krupa pracuje jako modelka od wielu lat. W swojej karierze ma liczne sesje fotograficzne, w tym również i takie, w których wystąpiła nago. Szefowa jury w „Top Model” nigdy nie kryła, że pozowanie do odważnych zdjęć nie jest dla niej problemem, a tym większą czerpie z nich satysfakcję, jeśli służą szczytnym celom.

Na swoim koncie Joanna Krupa ma m.in. kampanie na rzecz pomocy zwierzętom, w których – by zyskały większy rozgłos – zgodziła się pozować nago. Poza tym zdarzało się jej pokazać piękne ciało w magazynach dla panów, jak „Playboy” czy „Maxim„.

Na ostatniej konferencji ramówkowej TVN zapytaliśmy Joannę Krupę o to, czy doświadczenie, jakiego nabrała przez lata pracy w branży, teraz pomaga jej czy może przeszkadza w podejmowaniu decyzji o występie w kolejnej rozbieranej sesji.

Teraz jestem bardziej otwarta – twierdzi w rozmowie z Jastrząb Post Joanna Krupa. – Kiedy robiłam okładki „Playboya” w 2005 i 2009 roku, to myślałam OK, że topless, ale w głowie miałam: „jaką pozę zrobić, żeby nie było (za dużo) widać” – przyznaje. – Teraz jestem otwarta. Jak zobaczę, że coś jest zrobione artystycznie i wiem, że jest super fotograf, to jestem bardzo otwarta – podkreśla.

Co więcej modelka nie ogranicza się i zakłada, że dopóki będzie się pewnie czuła w swoim ciele, dopóty będzie przyjmować kolejne tego rodzaju zlecenia.

Jestem dumna z siebie, że ciężko pracuję na utrzymanie sylwetki, jem zdrowo. Dokąd będę mogła, będę to robiła. Kocham to, kręci mnie to – mówi nam Joasia. – Mąż jest bardzo dumny. Jeśli to pomoże w moim związku, to dlaczego nie? – dodaje.

Romain Zago nie ma nic przeciwko nagim sesjom zdjęciowym żony. Bardzo mu się podobała zwłaszcza ostatnia, którą Joanna Krupa zrobiła dla magazynu „Treats” (zobacz więcej).

Nie! Po sesji „Treats” mówi: „ciągle powinnaś robić takie sesje”. On chciałby, żebym ich robiła jeszcze więcej – mówi o mężu jurorka „Top Model”. – Strasznie mu się podobało: „zobacz, jakie artystyczne, piękne, super fotograf, klasa, nie jesteś ubrana, ale przepięknie to wyszło”. Chce, żebym planowała już następną sesję – przyznała.

Chcielibyście zobaczyć Joannę Krupę w kolejnej nagiej sesji zdjęciowej? 🙂

Zobacz także: W „Top Model 6” będzie 15 uczestników. Joanna Krupa ujawnia kulisy produkcji

Joanna Krupa na okładce "Treats"

Joanna Krupa na okładce „Treats”

Joanna Krupa i Romain Zago sprzedają swoje mieszkanie

Romain Zago o sesjach zdjęciowych nago Joanny Krupy (fot. ONS)Czy Joanna Krupa jest sexy?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×