Jastrząb TVJastrząb TV ExclusiveDawid Woliński komentuje kreację Anny Jagodzińskiej z finału "Top Model": "Jak ja się nachylę, to..." [WIDEO]

Dawid Woliński komentuje kreację Anny Jagodzińskiej z finału "Top Model": "Jak ja się nachylę, to..." [WIDEO]

Dawid Woliński o Annie Jagodzińskiej z finału Top Model
Dawid Woliński o Annie Jagodzińskiej z finału Top Model
Ania Mirgos

02.12.2016 21:39, aktual.: 03.12.2016 02:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno odbył się koktajl charytatywny organizowany przez Joanną Krupę. Zbierano tam pieniądze na..psiaki! Do wylicytowania była m.in. kolacja z jurorami "Top Model". Co jeszcze? Zapytaliśmy Dawida Wolińskiego.

Byłem tak podekscytowany, że sam nie wiem. Wybiegłem na scenę i robiłem również licytację, sprzedałem swoją marynarkę jeszcze, w której przyszedłem. Tak to jest z akcjami charytatywnymi, niektórzy kupują, niektórzy sprzedają . Ja sprzedałem, co jest super, super że tak się udało - wyznaje Woliński. Marynarka poszła chyba za 3 tysiące, ale nie była produktem, obiektem licytacji, a może więcej, może 3,5. Nie pamiętam! Stoisz na scenie, mikrofon. Ważne, że Pani, która zapisuje kto i ile będzie o tym pamiętała - dodaje.

Okazuje się, że Dawid Woliński nie pamięta też za ile wylicytowano kolację z jurorami "Top Model".

Nie pamiętam, bo to jest cały pakiet. To jest pakiet Martini, zawiera mnie, Joasię, doszedł Marcin, kurtkę dla Martini projektowaną przeze mnie oraz całą skrzynkę nowego asti, którego premiera będzie dopiero 7 grudnia! Także super mega pakiet. Plus ratujemy życie i zdrowie 10 piesków także to jest fajna sytuacja,w której możemy pomagać, tym którzy nie potrafią sobie sami pomóc i naprawdę wymagają naszej pomocy. I to nie jest tak, że trzeba dać dużo pieniędzy, bo nawet 20 zł, to już jest puszka, bądź worek karmy dla psa. Warto pomagać jeżeli można. Ja pomagam i dzieciom i psom, bo dla mnie są to stworzenia, które sobie nie mogą pomóc. Dzieci sobie same nie pomogą, bo mają na przykład nieodpowiedzialnych rodziców. Psy sobie nie poradzą, bo mają idiotów powiem szczerze właścicieli, bądź takich, którzy je wyrzucają, zamykają w budach, porzucają w lesie, na ulicy, to jest dla mnie chora sytuacja. Nigdy bym czegoś takiego nie zrobił i cieszę się, że Asia robi tą akcję i że można pomóc tym zwierzętom.

Zapytaliśmy projektanta również o finał "Top Model" i co czuł, gdy widział uczestników w strojach przez siebie zaprojektowanych.

To fajne uczucie, tylko zawsze jestem za kulisami. Dopinam wszystkie guziki, sprawdzam długości, a tu musiałem sobie siedzieć na fotelu, nie miałem na nic wpływu. Widziałem, że się sukienka na dole podwinęła, chciałem poprawić, ale przecież nie mogę, różne takie sytuacje. Miłe uczucie, miłe uczucie, że widzisz że to jest ich pierwsza taka poważna praca, poważny event, oni też się stresują bardzo. Myślę, że emocje były ogromne. 

Ciekawiło nas zdanie Dawida na temat "incydentu" z Anią Jagodzińską i jej kreacją. Co powiedział?

Przepraszam, ale czy to kogoś obruszyło, że tak powiem? Bo moim zdaniem to było in class. Ania wyglądała spektakularnie. Po to są sukienki, żeby pokazywać piękne ciało pięknej kobiety. W zasadzie jak ja się nachylę, to mi też może coś wypaść, trochę biustu. Natomiast myślę, że  takie zdjęcie robione z premedytacją, polowanie, jak komuś się coś przyklei do zęba, komuś wypadnie biust i robienie z tego afery światowej nie wiem, czy to fajnie, czy nie. Najważniejsze, że biust był ładny, że Ania jest prześliczna, że sukienka leżała świetnie, no i że wyglądała spektakularnie - mówi Dawid Woliński.

A Wy co sądzicie? Macie podobne zdanie do Dawida Wolińskiego?

Dawid Woliński - Charytatywny koktajl u Joanny Krupy 2016
Dawid Woliński - Charytatywny koktajl u Joanny Krupy 2016
 • Jury Top Model, Marcin Tyszka, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Joanna Krupa
 • Anna Jagodzińska podczas finału 6 edycji Top Model
 • Anna Jagodzińska - Finał Top Model 6
 • Anna Jagodzińska podczas finału 6 edycji Top Model
 • Dawid Woliński - Charytatywny koktajl u Joanny Krupy 2016
 • Dawid Woliński - event Christian Louboutin
 • Anna Jagodzińska - Charytatywny koktajl u Joanny Krupy 2016
 • Anna Jagodzińska podczas finału 6 edycji Top Model
 • Joanna Krupa i Dawid Woliński - Finał Top Model 6. Zdjęcia
[1/9] Jury Top Model, Marcin Tyszka, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Joanna Krupa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także