I właśnie w tej edycji, jak dowiedział się Jastrząb Post, osób chętnych do zawalczenia o wielki finał będzie więcej niż zwykle. W 6. edycji "Top Model" w domu modeli i modelek zamieszka aż 15 uczestników. To spore odstępstwo od dotychczasowych praktyk stosowanych w programie, ponieważ po etapie boot camp jury wybierało najlepszą trzynastkę.
Skąd te zmiany w regulaminie? Na prezentacji jesiennej ramówki TVN zapytaliśmy o to szefową jury Joannę Krupę.
Normalnie jest chyba trzynastka. Nieraz w programach jest tak, że co sezon przychodzi coraz mniej ludzi na castingi. A my właśnie mamy odwrotnie: co sezon przychodzi coraz więcej ludzi, coraz fajniejszych - zdradza Jastrząb Post Joanna. - I właśnie w tym sezonie mieliśmy ogromny problem. To super mieć taki problem - dodaje Joanna. - Więcej wzięliśmy na boot camp i o dwie osoby więcej wzięliśmy do programu po boot campie, bo chcieliśmy, żeby mieli szansę pokazać się, czy są fotogeniczni. Na etapie boot camp sesje i zadania są w grupach. To pokazuje, że co sezon coraz fajniesi ludzie przychodzą - podkreśla raz jeszcze przewodnicząca jury "Top Model". - Bardzo to mnie cieszy, że ci, co przychodzą, widzą, jak ten program zmienia życie, otwiera drzwi
Będziecie oglądać 6. edycję "Top Model"? Start już we wrześniu, oczywiście w TVN.