Szukaj

Michał Szpak na swoim pierwszym koncercie po Eurowizji. Wystąpił na imprezie Jastrząb Post i Martini z okazji gali Billboard 2016

michal szpak billboard 2016 jastrzab post martini

michal szpak billboard 2016 jastrzab post martini

Michał Szpak na imprezie Jastrząb Post i Martini z okazji gali Billboard 2016

Ostatnie miesiące upływały Michałowi Szpakowi na przygotowaniach do występu na Eurowizji. Nasz reprezentant dokładał wszelkich starań, aby sceniczna prezentacja utworu „Color of Your Life” była dopracowana w najmniejszym szczególe.

Ze Sztokholmu Michał wrócił z 8. miejscem w głosowaniu profesjonalnego jury oraz telewidzów. Od chwili, gdy wylądował w Polsce, nie zwolnił tempa. Pojawił się m.in. na gali serwisu Plejada (zobacz także), a także konferencji prasowej festiwalu w Opolu (zobacz więcej).

Zobacz: Gwiazdy na imprezie Jastrząb Post i Martini z okazji gali Billboard Music Awards 2016 [GALERIA FOTO]

Michała nie mogło również zabraknąć na imprezie poświęconej gali rozdania prestiżowych nagród Billboard Music Awards 2016. Relacja z czerwonego dywanu, którą zorganizował Jastrząb Post razem ze stacją E! oraz marką Martini, była świetną okazją, by Michał w nieco bardziej kameralnych okolicznościach zaprezentował swoją twórczość.

Występ wokalisty nie mógł się obyć bez „Color of Your Life„, ale w spokojniejszej aranżacji od tej, którą przedstawił na Eurowizji. Ponadto wykonał jeszcze dwa numery – „Real Hero” oraz „Rossana„.

Zobaczcie, jak zabrzmiały wszystkie te piosenki z akompaniamentem pianina i gitary.

Michał Szpak śpiewa utwór „Rossana”:

Michał Szpak w utworze „Real Hero”:


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×