Szukaj

Stylowy Michał Szpak na pierwszej imprezie po powrocie z Eurowizji 2016

Michał Szpak na imprezie Plejady zdjęcia

Michał Szpak na imprezie Plejady zdjęcia

Stylizacja Michała Szpaka na rozdaniu nagród

Eurowizja 2016 już za nami. Emocje wciąż jednak nie opadły. Od sobotniego wieczoru wiemy już, że najlepszą piosenką Europy została 1944, którą wykonywała Jamala z Ukrainy. Niewątpliwy sukces osiągnął także Michał Szpak. Polak zajął ósme miejsce, gdyby jednak mieli decydować jedynie widzowie, to Szpak uplasowałby się na najniższym stopniu podium.

Zobacz: Michał Szpak zaprzyjaźnił się z największą gwiazdą Eurowizji 2016! Opowiedział nam o niezwykłej znajomości: „To naprawdę niesamowite”

Michał Szpak wrócił już do kraju. Na Lotnisku Chopina przywitały go tłumy fanów. Michał udzielił już kilku wywiadów opowiadając o swoich wrażeniach z konkursu. Teraz artysta pojawił się też na gali rozdania nagród w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Michał olśnił wszystkich stylizacją. Do klasycznej białej koszuli i czarnych butów dobrał złote spodnie. Wzrok przykuwała jednak niebanalna marynarka w biało-czarne wzory.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Szpak się prezentował.

Zobacz: Piosenka Michała Szpaka z Eurowizji 2016 robi furorę na iTunes w aż 24 krajach! Gdzie jest najchętniej kupowana?


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×