Szukaj

Stylowy Michał Szpak na pierwszej imprezie po powrocie z Eurowizji 2016

Michał Szpak na imprezie Plejady zdjęcia

Michał Szpak na imprezie Plejady zdjęcia

Stylizacja Michała Szpaka na rozdaniu nagród

Eurowizja 2016 już za nami. Emocje wciąż jednak nie opadły. Od sobotniego wieczoru wiemy już, że najlepszą piosenką Europy została 1944, którą wykonywała Jamala z Ukrainy. Niewątpliwy sukces osiągnął także Michał Szpak. Polak zajął ósme miejsce, gdyby jednak mieli decydować jedynie widzowie, to Szpak uplasowałby się na najniższym stopniu podium.

Zobacz: Michał Szpak zaprzyjaźnił się z największą gwiazdą Eurowizji 2016! Opowiedział nam o niezwykłej znajomości: „To naprawdę niesamowite”

Michał Szpak wrócił już do kraju. Na Lotnisku Chopina przywitały go tłumy fanów. Michał udzielił już kilku wywiadów opowiadając o swoich wrażeniach z konkursu. Teraz artysta pojawił się też na gali rozdania nagród w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Michał olśnił wszystkich stylizacją. Do klasycznej białej koszuli i czarnych butów dobrał złote spodnie. Wzrok przykuwała jednak niebanalna marynarka w biało-czarne wzory.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Szpak się prezentował.

Zobacz: Piosenka Michała Szpaka z Eurowizji 2016 robi furorę na iTunes w aż 24 krajach! Gdzie jest najchętniej kupowana?


Dodaj komentarz

 • GośćAn pisze:

  Stylizacje Michała są wspaniałe , pasujące do Jego osobowości, jest człowiekiem twórczym artystą więc jak najbardziej jestem ZA nawet bardzo Za takim wizerunkiem Naszego Szpaczka.

 • Gość pisze:

  Michał zawsze jest śliczny, w każdej stylizacji. Wielki artysta, ogromny talent, wspaniała osobowość, dobre serce, charyzma i cudowna uroda. Wolałabym tylko, by częściej zdejmował okulary, które zasłaniają jego przepiękne oczy.

 • Gość pisze:

  Uwielbiam wszystkie stylizacje Pana Michala Szpaka, wlosy, paznokcie, jego glos i cala osobowosc. Jest Pan artysta w kazdym calu. Gratulacje Panie Michale ! Jestem z Pana dumna.Pozdrowienia z Australii.

 • Gość pisze:

  Sama szukam czegoś takiego.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×