Szukaj

Katarzyna Bosacka o efekcie jo-jo Dominiki Gwit. Dlaczego znowu przytyła? “Przyczyn może być kilka” [WIDEO]

Dlaczego Dominika Gwit przytyła?

Wiele osób twierdzi, że w diecie odchudzającej zrzucenie zbędnych kilogramów nie jest problemem. Największym wyzwaniem jest utrzymanie sylwetki w wymarzonym kształcie i nieprzytycie. Słowem: uniknięcie efektu jo-jo.

Dominika Gwit może się pochwalić niewątpliwie najbardziej spektakularną metamorfozą ostatnich lat. Dzięki przejściu na dietę i regularnemu uprawianiu sportu dziennikarka schudła 50 kilogramów, czym wzbudziła powszechny podziw.

Przez pewien czas cieszyła się nową sylwetką. Niestety, nie udało się jej na dłużej utrzymać tego efektu. I w ostatnich miesiącach trochę kilogramów jej wróciło.

Zapytaliśmy Katarzynę Bosacką, która w nowym sezonie TVN Style będzie się odchudzać w programie “Wiem, co jem na diecie”, co mogło wpłynąć na efekt jo-jo Dominiki Gwit.

Przyczyn może być kilka… zresztą mi też się przytrafił efekt jo-jo, ale u mnie był związany z ciążą i z problemem zdrowotnym, chorą tarczycą, co odkryłam w czasie robienia programu “Wiem, co jem na diecie” – opowiada nam Katarzyna Bosacka. – I być może u pani Dominiki też jest ten problem, zdrowotny. To może być jedna z przyczyn. Druga z przyczyn może być taka, że dieta, którą stosowała pani Dominika, była na tyle restrykcyjna, co źle zbilansowana. I może było coś nie tak z dietą, że po wyjściu z niej, rzuciła się ponownie na wszystkie przyjemności – dodaje.

Bez względu na to, jaka była przyczyn, najważniejsze jest to, że teraz Dominika rozsądnie pochodzi do swojej figury. I już nie chce za wszelką cenę tracić kilogramów (zobacz: Dominika Gwit: “Bardzo schudłam, teraz przytyłam, jest jak jest”).

Dominika Gwit schudła. Po diecie przytrafił się jej efekt jo-jo

Dominika Gwit schudła. Po diecie przytrafił się jej efekt jo-jo


Stosujesz jakąś dietę?

×