Dominika Gwit nie ma problemu ze swoim wyglądem: ,,Bardzo schudłam, teraz przytyłam, jest jak jest”

Dominika Gwit przytyła

Dominika Gwit przytyła

Dominika Gwit o otyłości, szczęściu i diecie

Dominika Gwit ma wiele powodów do radości. Gwiazda realizuje się nie tylko w aktorstwie, ale także w swojej drugiej pasji, jaką jest PR. Kilka miesięcy temu schudła na oczach całej Polski. W rozmowie z nami zdradziła jakie są blaski i cienie diety.

Zobacz: Dominika Gwit ze łzami w oczach i łamiącym się głosem opowiada o efekcie jo-jo…

Wczoraj na spotkaniu z aktorami serialu Singielka, Dominika opowiedziała nam o tym, jak czuje się dzisiaj, po zakończeniu bardzo restrykcyjnej diety:

Ja przeszłam bardzo długą drogę, nie wstydzę się o tym mówić. Jest jak jest. Bardzo schudłam, teraz przytyłam. W pewnym momencie musiałam sobie wszystko poukładać w głowie. Ja w tej chwili mam zdrowy umysł, nie mam już paranoi, miałam ją bardzo długo, to nie było dobre. W końcu odnalazłam spokój wewnętrzny.

Gwiazda zdradziła, co lubi jeść najbardziej:

Co jem? Bardzo dużo kaszy jaglanej, bo lubię i jest zdrowa, dużo warzyw, jajek, płatki owsiane, kakao… Staram się jeść zdrowo, aczkolwiek bywa różni. Mam potężną słabość do sushi.

Dominika żyje w zgodzie ze sobą:

Czy muszę się spowiadać z tego, jak wyglądam? Może tak, bo kiedyś byłam szczupła a teraz wyglądam jak wyglądam. Ale w końcu nie mam paranoi i dobrze mi z tym.

Jesteśmy bardzo dumni z postawy aktorki. Mamy nadzieję, że jak najwięcej kobiet weźmie z niej przykład. Dziewczyny, trzeba się ze sobą polubić 😉

Dominika Gwit o efekcie jo-jo

Dominika Gwit o diecie

Dominika Gwit

Dominika Gwit dba o dietę

Dominika Gwit

Dominika Gwit nie ma problemu ze swoją sylwetką


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×