Partnerka Antka Królikowskiego przyłapana przez paparazzi. Po zamieszaniu z zatrzymaniem aktora Izabela chciała przemknąć po kawę

Partnerka Antka Królikowskiego

Partnerka Antka Królikowskiego

Antek Królikowski został zatrzymany przez policję. Wybuchła wielka afera wokół aktora. Paparazzi postanowili więc sprawdzić, co u jego partnerki. Na czym przyłapali Izabelę?

Antek Królikowski po raz kolejny wywołał niemałe zamieszanie. Aktor został zatrzymany przez policję, a informacja ta błyskawicznie obiegła media. Pojawiały się informacje, że był pod trzeźwy, ale za to pod wpływem środków odurzających, a także miał przy sobie substancje zakazane.

O godzinie 16:40 funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego dokonali kontroli mężczyzny siedzącego w samochodzie marki audi. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna jest trzeźwy, natomiast wykonany przez nich test narkotykowy wskazał, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających – przekazał przedstawiciel policji dla Wyborcza.pl.

Antek w całym tym zamieszaniu przerwał milczenie i postanowił zatrzymać spekulacje na temat zatrzymania. Wydał obszerne oświadczenie, które zamieścił na Instagramie. Wytłumaczył sprawę i nie ukrywał, że zażywa lek, w którego składzie jest THC. Przypomnijmy, że cierpi na stwardnienie rozsiane.

Zostałem zatrzymany do kontroli, alko-test wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narko-test wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru. Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki. W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopii – napisał Antek w social mediach.

Policja przeszukała samochód Antka Królikowskiego

Kilka godzin po całym zamieszaniu, dziennik Fakt doniósł, że policja przeszukała samochód Antoniego Królikowskiego. Nie znaleziono w nim żadnych niedozwolonych środków. Auto zostało oddane właścicielowi, a badaniem sprawy zajmuje się obecnie komenda policji na warszawskiej Woli.

34-letni mężczyzna został zwolniony, dalsze postępowanie będzie prowadziła komenda na Woli. W związku z pozytywnym wynikiem narkotestu, który wykazał zawartość środków odurzających, została też pobrana krew do analizy. Policjanci mieli uzasadnione podejrzenie, że był pod wypływem alkoholu – Fakt cytuje Bartłomieja Śniadałę z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Tymczasem paparazzi postanowili sprawdzić, co robi Królikowski i jego partnerka. Izabela została przyłapana przez nich, kiedy zajmowała się codziennymi sprawami.

Partnerka Antka Królikowskiego przyłapana przez paparazzi

Antek Królikowski jeszcze przed narodzinami swojego syna Vincenta, którego ma z obecną jeszcze żoną Joanną Opozdą, związał się z Izabelą. Aktorowi układa się znakomicie w nowej relacji. Jakiś czas temu pojawił się na premierze, na której zadebiutowała jego partnerka.

Po całym zamieszaniu z zatrzymaniem paparazzi przyłapali Izabelę, kiedy wyszła z psem po kawę. Wygląda na to, że ich życie toczy się, jakby nic się nie stało. Ubrana odpowiednio do pogody spacerowała z pupilem. Zdjęcia w naszej galerii.


Partnerka Antka Królikowskiego wyszła z psem po kawę

Partnerka Antka Królikowskiego wyszła z psem po kawę

Partnerka Antka Królikowskiego wyszła z psem po kawę

Partnerka Antka Królikowskiego wyszła z psem po kawę

Partnerka Antka Królikowskiego wyszła z psem po kawę

Partnerka Antka Królikowskiego wyszła z psem po kawę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×