Antek Królikowski zdradził, co zamierza zrobić z nową partnerką. Ale odważnie! Przy okazji wbił szpilę Joannie Opoździe

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski pochwalił się swoimi planami z nową dziewczyną. To niewiarygodne, co chcą razem zrobić. O wszystkim opowiedział. 

Antek Królikowski odziedziczył talent aktorski po rodzicach. Największą popularność przyniosły mu filmy Patryka Vegi, jednak nie dał się zaszufladkować. W swoim repertuarze ma wiele ról zarówno w fabułach sensacyjnych, jak i komediowych i dramatycznych. Prywatnie spotykał się z wieloma kobietami. W końcu na jego drodze pojawiła się Joanna Opozda, z którą stanął na ślubnym kobiercu w ubiegłym roku. W lutym na świat przyszło ich dziecko, syn Vincent.

Rodzice chłopca zakończyli związek krótko przed tym. „Królik” wyznał w wywiadzie z Party, że decyzja o zawarciu małżeństwa była zbyt pochopna. Jak zasugerował, wpływ na nią miała przede wszystkim ciąża Asi.

Z przykrością stwierdzam, że tak. To było zdecydowanie zbyt wcześnie. Rok 2021 był dla mnie bardzo trudny, wiedziałem już, że pojawi się Vincent, więc w oczywisty sposób chciałem podołać – powiedział. I dodał, że od początku nie było między nimi najlepiej: – Nie zgadzaliśmy się w wielu życiowych kwestiach, dlatego oboje zaakceptowaliśmy to, że będę mieszkał naprzeciwko. To było wygodne dla nas obojga.

Inaczej jest za to w jego nowym związku. Prawniczka Izabela jest dla niego całym światem. W toku tego samego wywiadu nie mógł przestać jej chwalić.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. (…) Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. (…) Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej – dodał.

Antek Królikowski o planach z nową partnerką

Rozmówca magazynu zdradził też, że ma już plany ze swoją ukochaną. Para chce założyć wspólny biznes. Wszystko przez to, że Iza straciła pracę w kancelarii.

Od dawna mam zawodowe cele, które mogę spełnić. Będę je realizował z Izą, która przez to medialne zamieszanie związane z publikacją fałszywych wiadomości również musi szukać nowej pracy – wytłumaczył.

Zapewne nawiązał tym samym do postów na Instastories Joanny Opozdy, w których udostępniła ona rzekome wiadomości wysłane do niej przez Izabelę. Roiło się w nich od gróźb. Antek od początku przekonywał, że ich treść nie jest prawdziwa.

Trzymacie kciuki za powodzenia biznesu Królikowskiego?


Antek Królikowski w nowym wywiadzie

Antek Królikowski w nowym wywiadzie

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Antek Królikowski martwi się o Roberta Lewandowskiego

Antek Królikowski martwi się o Roberta Lewandowskiego

Komentarze

 • Gość romeo pisze:

  Działaj Antek,działaj i nie daj się tej babie.

 • Gość patryk pisze:

  Kto by pomyślał że dziewczyna wgląda tak niewinnie,a w rzeczywistości to taka mściwa baba.Panowie myślcie z kim do ołtarza idziecie bo potem w bagnie będziecie się taplać.

 • Gośćkamila pisze:

  Dobrze że Antek wreszcie mówi prawdę,nie ma co beczeć nad rozlanym i trzeba iść do przodu swoją drogą.Mam nadzieję że im się ułoży i w końcu bedą mogli spokojnie żyć po tym hejcie,bo każdy człowiek ma swoje granice wytrzymałości.Jednym słowem współczuję im i mam nadzieję że asce w końcu znudzi się ta zemsta.

 • Gość pisze:

  Nie, nie trzymamy, to wyjątkowe szuje – i on, i izda

  • Gość22 pisze:

   Mam odmienne zdanie kto tu jest szują,choć by dlatego jak ojca potraktowała,skoro jest taki zły to po co od niego kasę brała?

  • Salamandra pisze:

   Bo sie jej kasa nalezala na dziecko. Sama go sobie nie zeobila. Nie sztuka jest wsadzic i splodzic. A jak splodzil niech utrzymuje. Mamusia swietojebliwa a syna nie umie dopilnowac zeby nie latal od dziury do dziury jak pies na suki. Taka prawda. Niech placi na dziecko. Biedny nie jest

 • Gość pisze:

  dla mnie to jedno i drugie są debilami.Nikt rozsądnie myślący nie wyciąga swoich brudów na światło dzienne.Ale wszyscy celebryci kochają jak się o nich pisze i mówi.A czy dobrze czy łe to już inna sprawa.

  • Gość paulina pisze:

   Niby tak,ale jak ona niby tylko pisaniem komentarzy była w stanie narobić tyle gnoju to chłopak musi publicznie się bronić.

 • Gość pisze:

  Za chwilę ją kopnie w dupe bo to taki typ. Poza tym kto publicznie przed rozwodem klepie takie teksty? Chyba tylko idiota.

 • Gość pisze:

  Zdrowia co będzie to będzie polskie drogi odc 2022 jak mówi bryg prof doc hab mgr inź mechanik druhy aa osierociły 5 dzieci ginąc w walce o ludzkie źycie na polnej drodze a4 i z deb..lami u boku za 20lat dźieci jeśli się powieszą będą z nich dumne a wystarczyło pojechac do anglîi czech kambodzy byle w ch..j jak najdalej ale se tvn 24 gazeta mają robote ku chwale ku..ew i złódziei ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  hihi ^pozyjemy zobaczymy hihi proponuje powiekszenie rodziny z” aniolem „hihi

  • Gość paulina pisze:

   Może faktycznie trafił na fajną dziewczynę i będzie szcześliwy,nigdy nie mów nigdy.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×