Antek Królikowski wprost: „Żałuję ślubu”. Aktor już nic nie ukrywa. Zdradzał ciężarną żonę?

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Antek Królikowski otworzył się w wywiadzie na temat relacji z Joanną Opozdą. Zdradził, czy żałuje, że wziął z nią ślub. Co powiedział?

Media w ostatnim czasie aż huczały na temat rozstania Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą. Aktorska para wzięła ślub latem ubiegłego roku, a już w lutym na świat przyszedł ich syn Vincent. Jego rodzice rozstali się krótko przed narodzinami chłopca. Od tego czasu ich relacje nie są najlepsze. Przepychanki w mediach społecznościowych, oskarżenia o niepłacenie alimentów przez aktora, plotki o jego romansie…

W końcu Królikowski postanowił udzielić wywiadu, w którym między innymi wychwalał nową partnerkę pod niebiosa, ale taż wyjaśnił sprawę alimentów, romansu w czasie ciąży żony i zdradził, czy żałuje, że wziął ślub z Opozdą.

Antek Królikowski żałuje ślubu z Joanną Opozdą?

Antek Królikowski w wywiadzie dla Party przyznał, że po zamieszaniu wokół rozpadu jego związku z Joanną Opozdą i skandalu z pato-galą, został usunięty z dwóch seriali Polsatu, co znacznie wpłynęło pogorszenie się jego sytuacji finansowej. Pracę straciła również jego partnerka Izabela, więc postanowili działać razem.

Od dawna mam zawodowe cele, które mogę spełnić. Będę je realizował z Izą, która przez to medialne zamieszanie związane z publikacją fałszywych wiadomości również musi szukać nowej pracy – wyjawił w „Party”.

Królikowski wyjaśnił także sprawę alimentów na syna, która to ostatnio była komentowana przez niego i Opozdę w mediach społecznościowych. Podkreślił, że płaci alimenty i zamierza je płacić, ale pojawił się pewien problem. Wniosek zawiera pięciocyfrową kwotę, która ma być łożona nie tylko na Vincenta, ale i na mamę chłopca. Antek wyżalił się jednak, że sąd ocenił jego możliwości finansowe na podstawie dochodów sprzed afery z jego udziałem.

Sąd moje możliwości zarobkowe ocenił jedynie na bazie okresu, w którym były najwyższe w moim życiu, a od sześciu miesięcy nie zarobiłem ani złotówki. Tu pojawił się komornik, bo zdarzało mi się zapłacić alimenty z niewielkim opóźnieniem. Jednak zawsze płaciłem, a moje zaległości zostały dawno spłacone. Sprawa jest w toku, muszę poczekać na rozpatrzenie zażalenia. Czekam też na termin rozprawy rozwodowej – tłumaczył.

W rozmowie z magazynem Antek Królikowski nie ukrywał, że decyzja o ślubie z Opozdą była pochopna.

Z przykrością stwierdzam, że tak. To było zdecydowanie zbyt wcześnie. Rok 2021 był dla mnie bardzo trudny, wiedziałem już, że pojawi się Vincent, więc w oczywisty sposób chciałem podołać – mówił.

Potwierdził, że nie mieszkał z Joanną, a zajmował mieszkanie naprzeciwko. Wyjawił też, że relacje między nim a żoną zaczęły się gwałtownie pogarszać.

Nie zgadzaliśmy się w wielu życiowych kwestiach, dlatego oboje zaakceptowaliśmy to, że będę mieszkał naprzeciwko. To było wygodne dla nas obojga – powiedział.

Antek żałuje też, że nie może widywać swojego synka tak często, jakby chciał. Odwiedza go raz w tygodniu w mieszkaniu Joanny.

Wierzę, że to tylko tymczasowe. Liczę na to, że w sądzie dojdziemy do porozumienia dla dobra Vincenta. Będą dążyć do naprzemiennej opieki – zapewniał.

Związek Antka i Joanny nie wytrzymał próby czasu, a na pytanie, czy Królikowski zdradził ciężarną żonę przed porodem i zostawił ją dla Izabeli, aktor odparł wymijająco i przyznał, że pomiędzy nim i Asią nie było najlepiej i próbowali ratować swój związek u psychoterapeuty.

Konflikt między mną a Asią narastał. Nie mogliśmy się porozumieć. W pewnym momencie wiedzieliśmy, że nie będziemy już razem. Chciałem mieszkać obok jeszcze przez pewien czas, później opiekować się synem naprzemiennie. Byliśmy nawet u psychoterapeuty, żeby się porozumieć, ale po jednej z wizyt w połowie lutego Asia powiedziała, że nie chce tego dłużej kontynuować. To był ciężki czas, bo czekałem na narodziny syna, bez żadnego wpływu na to, co się dzieje. Nie dostałem informacji, jak Asia się czuje, czy Vincent jest zdrowy. A potem zaczął się medialny koszmar. Byłem zdruzgotany, a media śledziły każdy mój ruch, dopowiadając do tego obszerne historie. Milczałem, więc one tylko narastały. Przeprowadziłem się do tańszego mieszkania w okolicy, a by być blisko małego. Paparazzi miesiącami przesiadywali pod moim balkonem, czułem się jak w „Truman Show”. Gdy zauważyli, że przyjaźń z Izą zaczęła przeradzać się w coś więcej, nie odstępowali nas już na krok – zwierzał się w Party.

Antek wyznał, że pragnie być jak najlepszym ojcem i partnerem, a choroba i niedawne przejścia nauczyły go doceniać każdą chwilę.


Antek Królikowski martwi się o Roberta Lewandowskiego

Antek Królikowski martwi się o Roberta Lewandowskiego

Antek Królikowski w nowym wywiadzie

Antek Królikowski w nowym wywiadzie

Antek Królikowski - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Antek Królikowski - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wyjątkowo nieciekawy i niewiarygodny chłoptaś

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Kochanica pracę straciła, Antoś również, bo zła karma wróciła. Myśleli, że unikną tego? Antek teraz jest wam źle, ale wierz mi będzie gorzej. Teraz los was ukarał za krzywdę Asi, a niedługo ukarze za krzywdę synka. Mamusia Gosia będzie was utrzymywać, przeprowadzicie się do niej i będziecie żyć razem. Kochanice może nikt nie zatrudnić, bo to arogancka i bezczelna osoba.

  • Gość karolina pisze:

   Znasz ją że tak piszesz?a co jej szefa jeśli to prawda że ja zwolnił na podstawie nie wiarygodnej wiadomości i alimenciara które mu wypisywały to pokazał że zwykły laczek z niego.Szkoda że nie zwolnią wszystkich aktorów co zdradzili,czy też lekarzy,ciekawe co byś ogladała?kto by cię leczył?tą nagonka na nich jest czymś chorym i mam taką nadzieję że takie hieny napedzające ten hejt jak ty poniosą tego odpowiedzialnoś.Zapamietaj jedno że nie wiesz co ci życie przyniesie.

  • Gość pisze:

   Bezczelna to jesteś ty, jak można się tak czepić ludzi i ich gnębić. Mam nadzieję, że do ciebie karma wróci że zdwojoną siłą.

  • Gość pisze:

   super 😉

 • Gość 1234 pisze:

  Dorośnij Chłopie 🙈🙂🙈

 • Gośćewa pisze:

  Bez urazy jesteś człowieku pomyłka życiową swoich rodziców aga

 • Mama pisze:

  Niech on da już spokój dziecku i jego matce to już zakrawa na prześladowanie. Twierdzi że złapała go na dziecko to po co będzie walczył ? Już pokazał jak umie się zachować podle. Ma Anioła niech się skupi na szczęściu (swoim)

 • Gość pisze:

  Nie zarobił złotówki.. hit

 • Gośćzuzia pisze:

  Niedorosly chloptas

 • Gość pisze:

  oczywiście ze ślub był niepotrzebny , nie rozumiem dlaczego w dalszym ciagu jest tyle młodych ludzi , którzy myślą ze dziecko i ślub wszystko zmieni. I zmienia ale na gorsze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×