Szukaj

Zmysłowa Marcelina Zawadzka wystylizowana jak Beyoncé słodko pozuje przy parkometrze! Jej cała stylizacja to hit sezonu!

Marcelina Zawadzka na ulicy stylizacja

Marcelina Zawadzka na ulicy stylizacja

Marcelina Zawadzka jak Beyoncé

Marcelina Zawadzka od dawna jest najpiękniejszą wizytówką TVP. Była Miss Polonia swoją ciężką pracą przed kamerą zapracowała sobie na miano zawodowej dziennikarki i prezenterki telewizyjnej. Marcela jest obecnie współprowadzącą Pytanie na śniadanie, oprócz śniadaniówki seksbomba prowadziła kilka innych programów rozrywkowych, jak również była gospodynią wielu koncertów oraz gal telewizyjnych.

Każda stylizacja Marceliny wzbudza wielkie poruszenie wśród fanów mody, natomiast obecność seksownej modelki na eventach branżowych jest największą atrakcją dla wszystkich wygłodniałych jej urody fotoreporterów. Młoda prezenterka przeważnie eksponuje swoje kobiece wdzięki – ma wymiary idealnej modelki, więc jej figura zawsze wygląda zjawiskowo. Przekonali się o tym ostatnio paparazzi, którzy przyłapali Marcelinę przy parkomacie, gdy kupowała bilet parkingowy w centrum Warszawy.

Marcelina Zawadzka przypominała w swojej stylizacji samą Beyoncé! Z daleka można je pomylić. Modelka tym razem postawiła na stylowy długi czarny płaszcz, czerwony widowiskowy szal, beżowy kaptur spod którego wystawały jej przepiękne jasne włosy, były także dwie fikuśne torebki wypchane po brzegi – czarna od Yves Saint Laurent i przezroczysta kosmetyczka Victoria’s Secret.

Największą atrakcją stylizacji Marcelinki są jednak jej czarne wąskie spodnie, wiązane po bokach oraz niewiarygodne długie czarne sznurowane kozaki, na które skusił się również Michał Szpak.

W takiej odsłonie Marcelina uroczo pozowała rozsyłając uśmiechy, buziaki i machając do paparazzi. I jak tu jej nie lubić?

Nasza polska Beyoncé!

Spójrzcie na Marcelę Zawadzką! W tych butach przypomina Michała Szpaka! Model tylko dla koneserów

Życie Marceliny Zawadzkiej kompletnie się zmieniło. Właśnie się nawróciła i opowiedziała o swojej duchowej przemianie

Nieszczęśliwy WYPADEK Marceliny Zawadzkiej! To straszne, jak skończyły się jej szaleństwa w bikini!

 


Marcelina Zawadzka przy parkometrze

Marcelina Zawadzka przy parkometrze

Marcelina Zawadzka kupuje bilet parkingowy

Marcelina Zawadzka kupuje bilet parkingowy

Marcelina Zawadzka na ulicach Warszawy

Marcelina Zawadzka na ulicach Warszawy

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×