Marcelina Zawadzka to bez dwóch zdań jedna z najseksowniejszych Polek w rodzimej telewizji. Konkursy piękności konkursami piękności, ale Zawadzka po prostu zawsze prezentuje się dobrze. Czy to na czerwonym dywanie w pięknej sukni czy w drodze do TVP - paparazzi przyłapali ją ostatnio pod studiem telewizji i nie mogli przestać się nią zachwycać. W całej stylizacji Marceliny była jednak rzecz, która szczególnie przykuwała uwagę. Jaka?
Poszło o jej szpilki. Gwiazda pojawiła się w TVP w spodniach w zielone moro, oversize'owej puchowej kurtce w czarnym kolorze od Chanel i czarnych botkach na niebotycznie wysokiej szpilce. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że gwiazda była świadoma, że czeka ją spacer po kostce brukowej. Niewiele kobiet lubi chodzić na obcasach w takich miejscach, bo jeden nieostrożny krok grozi złamaniem szpilki lub, co gorsza, nogi. Zawadzka najwyraźniej nie należy do strachliwych, a wyzwaniu stawiła czoła z uśmiechem na ustach.
Jak wam się podoba jej stylizacja?