Książę George debiutuje na Wimbledonie. Paparazzi przyłapali go na minach, które nie ustępują tym Louisa z jubileuszu królowej

George na Wimbledonie

George na Wimbledonie

Książę George debiutuje obok rodziców na Wimbledonie. Paparazzi uchwycili kilka zabawnych grymasów małego następcy tronu. Zobaczcie.

Książę i księżna Cambridge nie ukrywają, że robią wszystko, co w ich mocy, aby wychowywać swoje dzieci tak normalnie, jak to możliwe, pomimo pałacowych norm, którymi są ograniczani. Dotyczy to zwłaszcza ich najstarszego syna, księcia George’a, który spędził dzieciństwo na kopaniu piłki i zabawach, bez presji, jaka czeka go w przyszłości.

Kolorowa brytyjska prasa doniosła niedawno, że Kate i William zdecydowali, że czas poinformować pierworodnego, jaka rola czeka go w przyszłości. Podobno wieści, że będzie królem, przyjął bardzo spokojnie, bo już wcześniej podejrzewał, że nie jest całkiem taki sam jak jego koledzy w szkole. Miał zapytać rodziców jedynie o to, czy monarcha może chodzić na mecze piłki nożnej, czym nieźle ich rozbawił. Przypomnijmy, że chłopiec jest wielkim fanem futbolu.

George jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu, a podczas niedawnych uroczystości na cześć królowej z okazji jej Platynowego Jubileuszu udowodnił, że wie, jak należy godnie reprezentować rodzinę. Obok rodzeństwa, które także robiło, co mogło, żeby dobrze wypaść, wydawał się nad wyraz dojrzały.

W niedzielę towarzyszył rodzicom podczas finału męskiego singla na Wimbledonie. Tam paparazzi złapali kilka ciekawych grymasów księcia.

Książę George debiutuje obok rodziców na Wimbledonie

Księżna Kate jest wielką fanką tenisa i regularnie bywa na Wimbledonie. Nie tylko emocjonuje się rozgrywkami, ale też wręcza nagrody, jak miało to miejsce wczoraj po finale singla kobiet. W sobotę żona następcy tronu zachwyciła w żółtej sukience, którą już wcześniej miała na sobie. 

8-letni George dołączył do swoich rodziców, księcia Williama i księżnej Kate, aby oglądać finał singla mężczyzn w tenisie ziemnym na słynnych kortach. Rozgrywka odbywała się pomiędzy Novakem Djokovicem z Serbii i Nickem Kyrgiosem z Australii. To był 14. dzień rozgrywek w All England Lawn Tennis and Croquet Club w niedzielę 10 lipca w Londynie w Anglii. To był debiut chłopca na tej prestiżowej imprezie.

George z uwagą przypatrywał się rozgrywce. Bardzo elegancko prezentował się w garniturze i krawacie. Na zdjęciach paparazzi widać, że obok zachowujących powagę rodziców, chłopiec pozwolił sobie na kilka zabawnych grymasów.

George coraz częściej towarzyszy swoim rodzicom podczas oficjalnych wyjść. Widać, że powoli przygotowują syna do pełnienia oficjalnych obowiązków.


Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Książę George

Książę George

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ten chłopiec jest super!!!! jest poprostu dzieckiem i się wygłupia to normalne

 • Amos pisze:

  Przestańcie się ośmieszać tymi zachwytami, chłopak zaburzony i robi niestrawne miny.

  • Gość pisze:

   Dziecko raczej nie jest zaburzone, czego nie można powiedzieć o jego rodzicach. Jak można sześciolatka zabierać na finał meczu tenisowego, ubranego w garnitur w upał. Toż to okrucieństwo wobec dziecka, bo to jest dziecko i nie ma znaczenia czy pochodzi z ludu, czy królewskiej rodziny. To że rodzice chcą się pocić i siedzieć godzinami na korcie, niech to robią, ale dziecku mogli by tego oszczędzić. I jeszcze jest zdziwienie, że dzieciak się nudził i zaczął to okazywać. Niech to królewskie towarzystwo pójdzie na terapię, bo skrzywdzą swoje dzieci.

 • Ula pisze:

  Chłopak nie za bardzo interesuje się tenisem i ciągną biedaka na siłę !

 • Gość pisze:

  Biedne dziecko , stoi taki niepewny siebie

 • Gość pisze:

  Biedne dziecko, i jeszcze ten garnitur w taki upał!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×