Księżna Kate zachwyca na finale Wimbledonu w żółtej kreacji. Gdzieś już widzieliśmy ją w tej sukience!

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate pojawiła się na finale Wimbledonu, gdzie wręczała główną nagrodę. Żona Williama zachwyciła kreacją. Gdzieś już widzieliśmy ją w tej sukience!

Księżna Kate ponad dekadę temu dołączyła oficjalnej do rodziny królewskiej. Jej ślub z księciem Williamem był długo wyczekiwanym wydarzeniem. Małżonkowie poznali się, będąc jeszcze na studiach. Następca tronu długo zwlekał z wręczeniem pierścionka zaręczynowego, przez co w pewnym momencie przyszła księżna stała się nawet obiektem drwin kolorowej prasy. Szybko się to jednak zmieniło i obecnie jest jednym z najbardziej lubianych przez Brytyjczyków, a także pozostałych fanów royalsów, członkiem rodziny królewskiej.

Swoje zaangażowanie w sprawy monarchii udowodniła już wielokrotnie. Cały czas wspiera męża w jego obowiązkach względem korony i sama ma też bardzo napięty grafik. Cambridgowie natłok obowiązków godzą także z wychowaniem trojga dzieci. Przez kilka ostatnich dni małżonkowie pojawiali się na kortach Wimbledonu i kibicowali tenisistom w trudnych zmaganiach. Kate, jak zawsze zachwyciła stylizacjami.

Księżna Kate zachwyca żółtą suknią na finale Wimbledonu

Księżna już dawno została uznana za ikonę stylu. W tej dziedzinie stanowi wzór dla wielu młodych kobiet. Bardzo umiejętnie udaje jej się łączyć zasady obowiązującej ją dworskiej etykiety z najnowszymi trendami. Zawsze jest ubrana stosownie do sytuacji i w jej przypadku trudno mówić o modowych wpadkach. W jej stylizacjach nie brakuje szyku i elegancji, ale też odrobiny fantazji. Nawet garsonki nie wieją tutaj nudą. Pozwala bowiem sobie na odważne fasony podkreślające talię i wyraziste kolory. Wszystko oczywiście w granicach dobrego smaku.

Kate przez kilka ostatnich lat pojawia się na finale Wimbledonu. Księżna nie tylko jest wierną kibicką, która zasiada na trybunach, ale wręcza także nagrody. W sobotę kibicowała w finałowym meczu kobiet. Tam zachwyciła w żółtej sukni, za którą trzeba zapłacić około 5 tysięcy złotych. Wszystko uzupełniła wysokimi białymi szpilkami i diamentowymi kolczykami wartymi 16 tysięcy złotych. Głowę przed słońcem osłaniał słomkowy kapelusz z czarną lamówką.

Nie jest to pierwszy raz gdy Kate włożyła na siebie tę kreację. Żółtą sukienkę miała także na sobie w czasie niedawnej wizyty na Jamajce. Żona księcia Williama nie raz już udowodniła, że ma zdrowe podejście do mody i tematu less waste. Często można zobaczyć ją kilka razy w tych samych ubraniach podczas oficjalnych wyjść, za co zdecydowanie zbiera pochwały. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Temporary

Britain's Kate, Duchess of Cambridge speaks with the umpire after the women's singles final between Kazakhstan's Elena Rybakina and Tunisia's Ons Jabeur on day thirteen of the Wimbledon tennis championships in London, Saturday, July 9, 2022. (AP Photo/Gerald Herbert)

Temporary

Britain's Kate, Duchess of Cambridge presents the runners-up trophy to Tunisia's Ons Jabeur after the final of the women's singles on day thirteen of the Wimbledon tennis championships in London, Saturday, July 9, 2022. (AP Photo/Gerald Herbert)

Temporary

Ons Jabeur Tun receiving trophy from Kate Middleton in the womens final at Wimbledon TENNIS : Wimbledon 2022 : 09/07/2022 AntoineCouvercelle/Panoramic PUBLICATIONxNOTxINxFRAxITAxBEL

Komentarze

 • Gość pisze:

  A gdzie krzyki, że Kate złamala protokół, bo „w loży królewskiej nie wolno nosić kapeluszy”!

  • Gość pisze:

   Przecież nie siedzi w loży w tym kapeluszu. Tam ściągnęła, więc nakrzycz sama na siebie (jak już masz taką potrzebę) i zewrzyj paszczę.

  • Gość pisze:

   10 lipca 2022 o 20:54
   A zdjęcie w kapeluszu jest z tramwaju, tak?
   To, że później zdjęła nie ma znaczenia, Meghan też zdjęła. Do tego Meghan miala mała panamę, która na Wimbledonie jest noszona, a nie wielki kapelusz plażowy, ale to nie przeszkadzało w wylaniu hejtu na nia.

  • Gość pisze:

   ale jesteś głupia. ściągnęła – więc w loży nie miała, a meganica co by gdzie nie założyła to i tak zostanie toksyczną wredną babą dlatego nikt jej nie lubi, a nie przez jakieś pierdoły.

  • Gość pisze:

   A ty glupia czy ślepa, pewnie oba.
   Przeciez na tej focie Kejti właśnie siedzi w loży w tym parasolu na głowie.

  • Gość pisze:

   nie chodzi o kapelusz tępoto. meganica to radioaktywny deszcz, a Kate to szczęśliwe słońce i żadne twoje wylewy hejtu tego nie zmienią.

 • Gość pisze:

  Jest piękna. Na zewnątrz i w środku. A do tego ma wielką klasę.

  • Gość pisze:

   Tak, szczególnie gołą du.. ​pą na okrągło świeciła. Klasa w wydaniu Middleton 🙂

  • Gość pisze:

   pomyliło ci się z cyckami meganicy jak je wypychała i się sztucznie uśmiechała, otwierając kolejne walizki. ten fałszywy uśmiech zostanie z nią zresztą do końca.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×