Szukaj

Kinga Rusin w wystrzałowej stylizacji pod studiem „Dzień Dobry TVN”. Starej sukience nadała nowe życie

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin zawsze jest dobrze ubrana, nadąża za trendami i nie ma opcji, żeby zaliczyła wpadkę modową. Przyłapana przez fotografów w drodze do studia, wyglądała jak wycięta z żurnala.

Kinga Rusin jest lubianą dziennikarką, businesswoman, mamą, partnerką i zdecydowanie ikoną mody. Jest jedną z prowadzących program śniadaniowy w TVN-ie. I właśnie w drodze do studia została sfotografowana w niesamowitej, najmodniejszej odsłonie. No i znamy już tę sukienkę.

Zobacz: Kinga Rusin skrytykowana za stylizację. Szybko i dosadnie ripostuje

Kinga Rusin w drodze do studia TVN – jak wyglądała?

Dziennikarka od lat zachwyca stylizacjami, które zawsze są osadzone w trendach. Na jej Instagramie można znaleźć wiele inspiracji modowych, które są naśladowane przez Polki. Kiedy idzie do pracy, także wygląda jak milion dolarów.  Nie ma innej możliwości.

Tym razem została sfotografowana w oversizowej sukience w czarno-białą kratkę, która nosiła już wcześniej, a teraz dała jej nowe życie, dobierając dodatki – kowbojskie buty z ćwiekami oraz czarna torebkę zdobioną nitami. Pogoda nam ostatnio dopisuje, więc kurtkę dziennikarka niosła w ręku.

To, że znamy już suknię Kingi Rusin tylko utwierdza nas w przekonaniu, że gwiazda jest naprawdę na czasie z wszystkim, bo noszenie tej samej części garderoby, wpisuje się w trend no waste, co jest działaniem na rzecz ekologii i jest promowane przez coraz szerszą rzeszę gwiazd.

Zobacz: Kinga Rusin i Marek Kujawa na najbardziej romantycznym zdjęciu z Balu TVN 2019. Anna Kalczyńska uchwyciła ich w najlepszym momencie

Kinga Rusin w drodze do pracy

Kinga Rusin w drodze do pracy

Kinga Rusin – kobieta zaangażowana społecznie

Kinga Rusin znana jest z tego, że angażuje się w kampanie społeczne, jest proekologiczna, liczą się dla niej demokracja i tolerancja.

Niedawno promowała badanie piersi przez kobiety, agitowała do wzięcia udziału w wyborach, broni środowisk LGTB, a także wiadomo o niej, że używa produktów tylko ekologicznych. Tak więc, zero waste, świetnie wpisuje się w jej filozofię życiową. Pewnie niejednokrotnie jeszcze zobaczymy, jak daje nowe życie jakiejś części garderoby.

Zobacz: Kinga Rusin pokazała jesienne trendy w najlepszym wydaniu! Zestaw obowiązkowy dla każdej stylowej kobiety


Kinga Rusin, Piotr Kraśko

Kinga Rusin, Piotr Kraśko

Kinga Rusin w drodze do pracy

Kinga Rusin w drodze do pracy

Kinga Rusin

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×