Dziś, po wyjściu z programu telewizyjnego Dzień Dobry TVN, Kinga pokazała się fotografom w białej koszulce z zielonym sercem. To nic innego jak logo i nazwa jej świetnej inicjatywy stworzonej dla osób, które chcą chronić polską przyrodę i środowisko naturalne. Zdjęcia najnowszej stylizacji prezenterki błyskawicznie obiegły internet prowokując odbiorców do dyskusji.
U boku prezenterki nie mogło zabraknąć jej czworonogów. Do t-shirta z przesłaniem Rusin dobrała modne w tym sezonie białe spodnie oraz czarne dodatki – pasek, sandałki na obcasie, okulary i torebkę.
Kinga to zdecydowanie przykład do naśladowania jeśli chodzi nie tylko o styl, ale też ekologiczne podejście do życia.