Szukaj

Irina Shayk z córką i matką na spacerze. Dopiero teraz widać, jak bardzo Lea jest do niej podobna

Irina Shayk z córką i matką na spacerze

Irina Shayk z córką i matką na spacerze

Irina Shayk razem z matką i swoją córeczką Leą De Seine spacerowały po Nowym Jorku. Trudno się zdecydować, która z nich lepiej wygląda. Zobaczcie, strój córki Bradleya. Jest niesamowita.

Irina Shayk mieszka i wychowuje swoja córeczkę Leę De Seine w Nowym Jorku. To tam odwiedzą ją jej mama Olga. Modelka bardzo pilnuje swojego życia prywatnego, więc jedyne zdjęcia, jakie możemy zobaczyć, na których jest razem z najbliższymi, to te, które robią jej paparazzi.

Irina Shayk z mamą i córką na spacerze. Jak wyglądały?

Modelka, jak często to robi, próbowała schować się przed ciekawskimi, ubierając czapkę z daszkiem, obszerny płaszcz i ciężkie buty. Nałożyła także białe spodnie i wybrała jasną torebkę na łańcuszku. W ramionach trzymała też pluszową zabawkę córki.

Lea De Saine, która jest już dosyć samodzielną dziewczynką, spacerowała między mamą i babcią. Olga Shaykhlismalova jest piękną kobietą. Od razu widać po kim Irina odziedziczyła urodę. Kobieta prezentowała się niezwykle elegancko w czarnym płaszczu, spodniach i butach w takim samym kolorze i brązowym golfie.

Jednak największą uwagę przyciągała dziewczynka. Córeczka Bradleya Coopera była ubrana w bardzo kolorowe ubranka.

Irina Shyak z córką i mamą na spacerze

Irina Shyak z córką i mamą na spacerze

Lea w czerwonej czapeczce i rajstopach, żółtej kurteczce i różowej, tiulowej spódniczce, była jak tchnienie wiosny, na szarych zimowych ulicach Nowego Jorku. Wyraźnie zadowolona z wyboru stroju, maszerowała dumnie z mamą i babcią. Prześliczna dziewczynka. Jest coraz bardziej podobna do Iriny. Wyrośnie na prawdziwą piękność.

Olga Shaykhlislamova – kim jest mama Iriny Shayk?

Mama modelki na co dzień mieszka w Rosji, u stóp gór Ural. Bardzo często spotyka się z córką. Shayk przyszła na świat w rosyjskim mieście Jemanżelinsk.

Olga była nauczycielką muzyki w przedszkolu, zaś jej tata górnikiem. Ma starszą siostrę Tatjanę. Ojciec dziewczynek zmarł z powodu powikłań po zapaleniu płuc, gdy Irina miała zaledwie 14 lat. Shaykhlislamova podjęła dodatkową pracę, by utrzymać swoją rodzinę. Ich relacje są bardzo silne i serdeczne. Olga ma 58 lat, ale zupełnie nie wygląda na swój wiek. Obecnie udziela prywatnych lekcji śpiewu.

Zobacz także: Irina Shayk pierwszy raz o rozstaniu z Bradleyem Cooperem. Takie słowa padają niezwykle rzadko


Lea – córka Iriny Shayk i Bradleya Coopera

Lea – córka Iriny Shayk i Bradleya Coopera

Irina Shyak z córką na spacerze

Irina Shyak z córką na spacerze

Irina Shyak z córką i mamą na spacerze

Irina Shyak z córką i mamą na spacerze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×