Grażyna Błęcka-Kolska wspomina swoją zmarłą córkę. Jaka była Zuzia?

Grażyna Błęcka-Kolska śmierć córki Zuzanny

Grażyna Błęcka-Kolska śmierć córki Zuzanny

Grażyna Błęcka-Kolska w poruszających słowach wspomina swoją zmarłą córkę

Grażyna Błęcka-Kolska wspomina swoją zmarłą córkę Zuzannę. Aktorka w nowym wywiadzie wyjawiła sporo ciekawostek z życia dziewczyny. Ma również cudny plan biznesowy.

Grażyna Błęcka-Kolska jest znana z kultowej komedii Kogel Mogel, w której wcieliła się w postać Kasi. Niestety losy aktorki potoczyły się bardzo dramatycznie. 24 lipca 2014 roku gwiazda spowodowała wypadek samochodowy, na skutek którego zginęła jej 23-letnia córka Zuzanna. Dziewczyna walczyła o życie, jednak obrażenia były tak rozległe, że medykom nie udało się jej uratować.

Dramat rodzinny dotkliwie odcisnął się na dalszym życiu aktorki. Gwiazda zrezygnowała z kariery, wpadła w depresję. Obecnie Grażyna Błęcka-Kolska już uporała się ze swoją traumą, wróciła nawet do aktorstwa, zagrała w nowym filmie swojego byłego męża, Jana Jakuba Kolskiego, Ułaskawienie. Rolę zadedykowała zmarłej Zuzi:

To była dla mnie terapia, mogłam swoją rozpacz i swój ból przekuć w jakąś emocję, którą ktoś zobaczy, ktoś się wzruszy, zastanowi, będzie bardziej uważny na życie. Moje dziecko było ze mną przez cały czas tego filmu i to jej zawdzięczam, jak przeszłam przez tę rolę – wyjawiła.

Aktualnie Grażyna pojawiła się również w trzeciej części hitowej komedii Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3. Pamięć po córce jednak pozostała w jej sercu na zawsze.

Aktorka w nowym wywiadzie wspomina zmarłą Zuzannę w poruszających słowach:

Jest mnóstwo materiału. Mam nadzieję, że wydam katalog z jej zdjęciami. Miała cudowne oko. Widziała jak reżyser, jak operator, gdzie postawić kamerę. Kochała ludzi. Była bardzo bystra, spostrzegawcza i wnikliwa. Nadmiar dojrzała w tym młodzieńczym wieku – zdradziła  w rozmowie z Wideoportalem.

Przypomnijmy, że córka Grażyny Błęckiej-Kolskiej i Jana Jakuba Kolskiego studiowała na na londyńskim Uniwersytecie Westminister na kierunku „media współczesne”. Miała świetne geny po rodzicach, interesowała się filmem, sama kręciła nawet krótkie nagrania, miała także talent wokalny.

Zuzanna zrobiła mnóstwo zdjęć, właśnie te zdjęcia mają być wkrótce wydane w formie albumu przez fundację Grażyny Błęckiej-Kolskiej – Fabryka Sensu, która wpiera uzdolnioną młodzież.

Kupicie album fotograficzny Zuzanny?

Grażyna Błęcka-Kolska o „Kogel Mogel 3”. Jakie emocje towarzyszą jej przed premierą? [WIDEO]

Grażyna Błęcka-Kolska w pierwszym wywiadzie po tragicznej śmierci córki. Wzruszające słowa gwiazdy: „Mam poczucie winy. W ogóle nie mam siły do życia”

Grażyna Błęcka-Kolska dopiero teraz powiedziała o tym publicznie. Przejmujące słowa o tragicznie zmarłej córce


Grażyna Błęcka-Kolska z córką

Grażyna Błęcka-Kolska z córką

Grażyna Błęcka - Kolska z córką Zuzanną

Grażyna Błęcka - Kolska z córką Zuzanną

Jan Jakub Kolski z córką Zuzanną i Maciejem Zakościelnym

Jan Jakub Kolski z córką Zuzanną i Maciejem Zakościelnym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×