Marzena Rogalska w żałobie. Dziennikarka żegna programowego partnera: „Spędzaliśmy ze sobą czas od rana do wieczora”

Małgorzata Rogalska

Małgorzata Rogalska

Marzena Rogalska opublikowała wzruszający wpis, w którym pożegnała programowego partnera. Zdobyła się na łamiące serce wyznanie.

Marzena Rogalska pracowała dla Telewizji Polskiej przez 12 lat. Była współprowadzącą porannego programu Pytanie na śniadanie, gdzie tworzyła duet z Tomaszem Kammelem. Para bardzo szybko zdobyła sympatię widzów, którzy byli zachwyceni ich zaangażowaniem, profesjonalizmem i poczuciem humoru.

Część widzów TVP pogrążyła się w smutku, gdy dziennikarka kilka miesięcy temu postanowiła rozwiązać współpracę ze stacją. Odeszła z dnia na dzień. Zaniosła wypowiedzenie, po czym wydała oficjalne oświadczenie, w którym wyznała, że nie żałuje swojej decyzji:

Nie żałowałam ani sekundy tej decyzji. Jestem szczęśliwa i mam mnóstwo pomysłów. Kręci się, propozycje padają, a ja wybiorę coś tradycyjnie w zgodzie ze sobą. Ja tam byłam 12 lat, to było duże przywiązanie.

Rogalska nie musiała długo czekać na kolejne oferty pracy. Stacja TVN poinformowała w sierpniu, że dziennikarka będzie od września jedną z prowadzących talk-show Miasto kobiet. 51-latka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że cieszy się ze swojej decyzji. Zaznaczyła również, że reaktywowany po długiej przerwie program w kobiecej stacji zawsze zajmował szczególne miejsce w jej sercu:

Bardzo jest fajnie wrócić po latach do programu, który się bardzo kochało, który był najważniejszym programem telewizyjnym, nie boję się tego powiedzieć. Zawsze to zresztą podkreślałam na moich spotkaniach autorskich. Jest dobrze.

Marzena Rogalska w żałobie. Witold Odrobina nie żyje

Wczoraj obiegła media smutna wiadomość. Zmarł wieloletni dziennikarz RMF FM – Witold Odrobina. Przykrą informację przekazała rodzina. Marzena Rogalska miała okazję prowadzić z 50-latkiem wspólny program Osada Wirakocza. Dziennikarka wzruszającym wpisem postanowiła pożegnać swojego przyjaciela z pracy:

Wito! Próbowałam tu wstawić nasze wspólne zdjęcie, ale wiesz co…wszystkie nasze zdjęcia mam na totalnym wygłupie, może nawet by Ci się spodobało, że poszłabym po bandzie. Bo przecież z nikim w pracy się nie bawiłam tak dobrze jak z Tobą! Z nikim tyle nie naśmiałam. Rozbawiałeś mnie do łez. Nasz wspólny program Osada Wirakocza sprawił, że spędzaliśmy ze sobą czas od rana do wieczora i staliśmy się sobie bliscy. A potem jak zawodowo drogi nam się rozeszły, to zawsze dobrze sobie życzyliśmy.

Marzena Rogalska przytoczyła również zabawną historię, która miała miejsce lata temu:

W mojej krakowskiej chatce mam taki specjalny kubek na herbatę, który dałeś mi kiedyś pod choinkę. Nigdy nie zabrałam go do Warszawy, bo byłeś dla mnie bardziej krakowski. Belonka pewnie się ucieszy, kiedy tam na górze na siebie wpadniecie. Uwielbiała Cię i zawsze o Tobie pamiętała będąc na emigracji. Pamiętasz jak nagrałyśmy specjalny program dla Ciebie? To była techniczna klapa, bo coś źle zrobiłyśmy, że zniekształciło nam głosy i gadałyśmy jak wiewiórki Alvina. Słuchaliśmy tego we troje i płakaliśmy ze śmiechu. To też było w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję Ci Wito. Śpij spokojnie.

Kim był Witold Odrobina?

Witold Odrobina urodził się 15 sierpnia 1971 roku. Przez wiele lat był dziennikarzem RMF FM. Prowadził wiele audycji – m.in.: Szewski kwadrans, Przekładaniec czy Wiódł ślepy kulawego. Często brał udział w nietypowych akcjach, np. porwał autobus z pasażerami i zawiózł ich do sklepu na darmowe świąteczne zakupy.

Był gospodarzem wielu koncertów i innych wydarzeń kulturowych w kraju. Od 2017 prowadził program Co niesie dzień w Radiu Kraków. Pracował również w telewizji dla stacji TVN oraz przygotowywał program dla Wirtualnej Polski.


Witold Odrobina

Witold Odrobina

Marzena Rogalska pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Marzena Rogalska pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Marzena Rogalska - pogrzeb Danuty Szaflarskiej

Marzena Rogalska - pogrzeb Danuty Szaflarskiej

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pamiętacie jak prowadził JW23 z Marcinem Jędrychem?? Hehe

 • Gość pisze:

  Najlepiej wspominam jak prowadził JW23 z Marcinem Jędrychem w RMF 🙂

 • Gość pisze:

  Debil8 się nie sieje sami się rodzą

 • Do człowieka (zaszczepionego lub nie) pisze:

  Tak mało wiemy, a tak bardzo bronimy swojego stanowiska. Czy ktoś naprawdę wie ile szkody w organizmie mogą wyrządzić szczepionki? Czy ktoś naprawdę wie jak chorowałby na covid bez zaszczepienia? Mozemy się domyślać, spekulować, chwalić, obwiniać. Tak mało w tym prawdy, solidnych podstaw naukowych, rzetelnych danych…. Może przydałoby się nieco więcej wyważonych refleksji z obudwu stron???! Płyniemy z nurtem nienawiści, automatycznie, bezdusznie, z pełnym przekazaniem o słuszności naszych bezpodstawnych tez. Cisza, skromność, wrażliwość, bliskość, zrozumienie, ciepło. Tak mało, coraz mniej…. Odnajdujmy w sobie człowieka, spróbujmy chociaż;)

  • Babcia Alicja pisze:

   Staram się szanować decyzje innych. Jestem zaszczepiona i obecnie chora na Covid.Bardzo sie cieszę , ze choroba pozwala mi byc w domu a niie w szpitalu. Codziennie myślę co by bylo gdybym się nie zaszczepila. Dużo sily. I zdrowia dla służby zdrowia💓🌞😘

 • Do człowieka pisze:

  Tak mało wiemy, a tak bardzo bronimy swojego stanowiska. Czy ktoś naprawdę wie ile szkody w organizmie mogą wyrządzić szczepionki? Czy ktoś naprawdę wie jak chorowałby na covid bez zaszczepienia? Może przydałoby się nieco więcej wyważonych refleksji z obudwu stron???! Płyniemy z nurtem nienawiści, automatycznie, bezdusznie, z pełnym przekazaniem o słuszności naszych bezpodstawnych tez. Cisza, skromność, wrażliwość, bliskość, zrozumienie, ciepło. Tak mało, coraz mniej…. Odnajdujmy w sobie człowieka, spróbujmy chociaż;)

 • Gość pisze:

  Szczypaweczki 😱😱😱

 • Gość Maria pisze:

  Jak czytam te komentarze to nie wierze ,że w naszym społeczeństwie jest tyle jadu i chamstwa

 • Gość pisze:

  Właśnie, nie zajmuj miejsca w szpitalu. Albo zapłać za leczenie. I wierz dalej w pierdoły, a nie w fakty. Umierają ludzie – szybko, przez uduszenie. Nie szczep się, licz na cud

  • Kati pisze:

   Ta jaaasne… No bez przesady ludzie nie padają na ulicy, wszystko jest podkoloryzowane…. Ale ludzie naiwni jak… Co powie tv to wierzą…. Prędzej po szczepionce jakaś choroba się uaktywni albo co gorsza się wykończysz! Bo znam więcej przypadków ludzi którzy zmarli nagle po szczepieniu niż zmarli na covid. Więc coś tu jest nie halo! Wiesz wogóle że te szczepionki ingerują w nasze DNA… LUDZIE BĄDŹCIE DALEJ NAIWNI! Narazie nic może Wam nie jest ale za parę lat skąd wiecie co z Wami będzie? Powodzenia….

  • Gość pisze:

   Szczep się i licz na cud

 • Gość pisze:

  nienachalny, dziennikarz lokalny, nigdy nie uczestniczył w jakiejś ównianej propagandzie, lnie zniżał sie do celebryctwa jak marzenka… ciekawe na co zmarł…. to już kolejna śmierć rmf

 • Gośćtygra pisze:

  No cóż, kolejna ofiara szczepionki. Aaaaale nic to, szczepimy się dla dobra swojego i innych!!!

  • Zaszczepiona pisze:

   Napisał człowiek czego nie wiedział

  • BaKa pisze:

   Na jakiej podstawie wypisujesz takie głupoty. To ty możesz być przyczyną wielu niepotrzebnych śmierci.

  • Gość pisze:

   Znachor. A co powiesz o tych co poszli bez szczepień

  • Gość pisze:

   Kolejny ” bezmózgowiec”……

  • Monia pisze:

   Jak masz pisać takie głupoty to lepiej nic nie pisz

  • Gość pisze:

   Człowieku ty pusta istoto,po co komentarze w tak poważnej sprawie w tak glupi nieprawdziwy sposób.nie szczep się nikt vi nie każe ale zamknij te głupią gębę a jak zachorujesz odmów leczenia i nie zajmuj czasem łóżka madrzejszemu

  • Gość pisze:

   Co ty piszesz człowieku. W co ty wierzysz? W gusła? Ludzie umierają przez takich jak tym

  • Bea pisze:

   Ja dzięki temu, że jestem zaszczepiona bardzo lekko przechodzę covid… I mój mąż podobnie. Pamiętam jak w kwietniu moi krewni przechodzili ten wirus… Mało nie umarli.. Nie zdążyli się wtedy zaszczepić. Ludzie!!!!! Szczepcie się!!!!!! Może uda się przeżyć bez szczepionki…. Ale po co ryzykować, życie jest piękne!!!!!

  • Gość pisze:

   No już nie pierwszy i nie ostatni.. ale szczepcie się. Selekcja naturalna

 • Gość pisze:

  Taki live nie ma lekko fajna jesteś jak wypijesz i zjesz kebaba cos w tym jest nie mam poziomu godnośc i innych takich badziewi i nie zna nikogo kto by miał takźe byle hajs s4ę zgadzał a reszte sobie kupie i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×