Whitney Houston powraca. Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów talentu diwy

Whitney Houston

Whitney Houston

Whitney Houston powraca jako hologram. Jej najwierniejsi fani będą mogli przeżyć namiastkę koncertu ulubienicy. Szczegóły.

11 lutego 2012 r. świat muzyki stracił jedną ze swoich ikon. Whitney Houston miała zaledwie 48 lat i wydawało się, że uda jej się pokonać swoje demony i wróci na scenę. Niestety stało się inaczej. Znaleziono ją martwą w łazience hotelu Hilton w Beverly Hills, w którym zatrzymała się przed galą nagród Grammy, na której miała wystąpić – bo w końcu, po latach wydała płytę, która dała nadzieje rzeszom jej fanów, że gwiazda się odradza.

Houston miała nie wytrzymać napięcia i stresu związanego z oczekiwaniami publiczności i branży. Obok niej tamtego wieczora miały zaśpiewać największe gwiazdy muzyki, a ona doskonale zdawała sobie sprawę, że jej głos nie brzmi już tak jak dawniej. Świat muzyki i jej fani pogrążyli się w żałobie.

Lecz teraz szykuje się dla wielbicieli talentu Whitney prawdziwa gratka. Powróci na scenę jako hologram. Zobaczcie szczegóły.

Whitney Houston powraca jako hologram. Gdzie będą koncerty?

Po wielu spekulacjach i plotkach na przestrzeni lat to się naprawdę dzieje: koncert hologramowy Whitney Houston zbliża się i odbędzie się w Las Vegas. Spektakl zatytułowany An Evening With Whitney: The Whitney Houston Hologram Concert, pojawi się jesienią tego roku, jak donosi Forbes.

Koncert odbędzie się w Harrah’s Las Vegas i będzie miał miejsce 26 października.

W programie zabrzmi głos zmarłej divy, czteroosobowy zespół na żywo, a także chórki i tancerze. Podczas tej przedłużonej rezydencji obiecuje się również kinowe efekty specjalne – czytamy w artykule.

Skąd pomysł?

W 2011 roku Whitney i ja dyskutowaliśmy o jej pomyśle na intymną, pozbawioną prądu trasę koncertową. Był to projekt, który nazwaliśmy Whitney Unplugged lub Wieczór z Whitney. Podczas gdy Whitney nie ma już z nami, jej głos i dziedzictwo pozostaną z nami na zawsze. Wieczór z Whitney to dla nas kolejna szansa na ponowne przeżycie i uczczenie talentu, który mieliśmy tyle szczęścia, cieszyć się nim ponad trzy dekady – powiedział jej menedżer Pat Houston.

W programie znajdą się jej największe hity i ulubione przez fanów utwory, w tym „I Will Always Love You”, „I Wanna Dance with Somebody (Who Loves Me”), „The Greatest Love of All” oraz cover „Higher” Steve’a Winwooda.

Bilety trafią do sprzedaży w piątek 23 lipca.


Whitney Houston

Whitney Houston

Whitney Houston

Whitney Houston

Witney Houston z córką

Witney Houston z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×